تولید انبوه MacBook Pro 14 و 16 اینچی جدید در سه ماهه سوم آغاز می‌شود

MacBook Proبر اساس گزارش جدید DigiTimes ، مدل‌های شایع ۱۴  و ۱۶ اینچی اپل MacBook Pro در سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۲۱ وارد تولید انبوه می‌شوند.

قبل از WWDC، سایت اپل گفته بود که مدل جدید ۱۴ اینچی MacBook Pro تا اواخر سال ۲۰۲۱ و مدل جدید ۱۶  اینچی تا اوایل سال ۲۰۲۲ روانه بازار نمی‌شود. به نظر می‌رسد این تأخیر به دلیل تاخیر در عرضه نمایشگرهای مینی LED است.

در ابتدا دنیای خارج حدس می‌زد که اپل MacBook Pro جدید را در WWDC عرضه خواهدشد، اما در پایان بسیاری از طرفداران را ناامید کرد. زنجیره تأمین گزارش داد که دلیل اصلی این تاخیر این است نرخ عملکرد Mini LED آنطور که انتظار می‌رود نیست، بنابراین محموله‌ها نمی‌توانند به حجم تخمینی اولیه برسند، اما در نیمه دوم سال این مشکل حل خواهد شد. اما در نهایت مشخص شد برنامه‌های دو مک بوک پرو جدید بدون تغییر مانده و زنجیره تأمین نیز از سه ماهه سوم آماده تولید انبوه خواهدبود.

مانند آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید، مینی LED نیز روشنایی و دوام باتری MacBook Pro را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. قابل ذکر است، DigiTimes همچنین می‌گوید که نوت بوک‌ها مقرون به صرفه‌تر می‌شوند.

زنجیره تأمین اشاره کرد که مدلهای جدید اپل علاوه بر روشنایی بیشتر و مصرف انرژی کمتر ، به مینی LED نیز مجهز خواهند شد. همراه با پردازنده بهتر، Apple’s MacBook Pro دارای عمر باتری بالاتر ، اندازه سبک تر و وزن کمتری خواهد بود. قیمت مقرون به صرفه تر است و قطعاً در نیمه دوم سال به یک مدل محبوب تبدیل خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید