انتشار تصویر رندر دیگر از MacBook Pro جدید اپل

انتشار تصویر رندر دیگر از MacBook Pro جدید اپل طبق آخرین گزارش‌ها، اپل در نظر دارد طی هفته‌های آینده MacBook Pro جدید با پردازنده M1X را رونمایی و عرضه کند.

به تازگی طرح رندر جدید و اطلاعاتی از بخش DVT این لپ تاپ ۲۰۲۱ اپل منتشر شده که نشان می‌دهد با مدلی قدرتمند و ظاهری بهبودیافته رو به رو هستیم. به گفته کاربر @unc0vrd توییتر که این اطلاعات و تصویر را در اختیار گذاشته، MacBook Pro جدید به جای M2 از چیپ M1X اپل قدرت خواهد گرفت.

MacBook Pro جدید اپل سبک و قوی 

البته انتظار نداشتیم در سال ۲۰۲۱ شاهد به کار گیری پردازنده M2 باشیم و حداقل تا سال آینده طول خواهد کشید تا کوپرتینویی‌ها پردازنده موردبحث را به کار گیرند. پیشتر گفته شد که MacBook Air سال آینده اولین دستگاه مجهز به پردازنده M2 است.

طبق اطلاعات بدست آمده، MacBook Pro جدید دارای ۱۶ گیگابایت حافظه رم یکپارچه و ۵۱۲ گیگابایت NVMe SSD است. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید تا هفته‌های پایانی اکتبر منتظر ماند تا در نهایت این لپ تاپ بازطراحی شده اپل رونمایی شود.

مدت‌ها است که شایعاتی پیرامون این لپ تاپ در اختیار قرار می‌گیرد و انتظار داریم در دو مدل ۱۴ و ۱۶ اینچی رونمایی و عرضه شود. پیش بینی شده این دستگاه در اکتبر رونمایی و حداقل تا نوامبر راهی بازار جهانی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید