iMac رنگارنگ Apple Silicon ممکن است به رویداد روز سه شنبه اپل برسد

Apple Silicon

پیش از رویداد Spring Loaded اپل سه شنبه این هفته، ما همچنان در تلاش هستیم تا تصویری واضح از آنچه اپل می‌تواند در این رویداد اعلام کند بدست آوریم. منبع معتبر توییتری بانام اکانت L0vetodream به طور رمزآمیز اشاره کرده که اپل ممکن است مدل‌های جدید iMac رنگارنگ Apple Silicon را ۳۱ اردیبهشت رونمایی کند.

L0vetodream  در توییتر خود، تصویری از آثار هنری دعوت شده از سوی اپل برای رویداد ۲۰ آوریل (۳۱ اردیبهشت) را در کنار تصویری از ترکیب G3 iMac در رنگ‌های مختلف منتشر کرد. نکته قابل توجه این است که، این امر پس از آن اتفاق افتاد که L0vetodream قبلا توئیتی تصویری از دعوتنامه این رویداد را با عنوان ((از این رنگ‌ها لذت ببر)) را نیز توئیت کرده‌بود.

پیش از این Jon Prosser گزارش داده بود که iMacهای جدید اپل در مجموعه‌ای از رنگ های مشابه iPad Air ۲۰۲۰ موجود خواهد بود. به نظر می‌رسد توییت های اخیر L0vetodream این موضوع را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد حداقل یک مدل از iMac رنگارنگ Apple Silicon در هفته آینده معرفی خواهدشد.

اپل در اواسط انتقال خط iMac به Apple Silicon است و اعتقاد بر این است که iMac در مرحله بعدی قرار دارد. انتظار می‌رود که iMac علاوه بر Apple Silicon و رنگ های جدید، یک طراحی مجدد کامل داشته‌باشد. مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داده که iMac بازطراحی شده از طرح Pro Display XDR الهام گرفته‌است. این گزارش از iMac جدید به عنوان ((یکی از بزرگترین به روزرسانی‌های بصری محصولات اپل در سال جاری)) یاد کرده‌است.

انتظار می‌رود به عنوان بخشی از طراحی جدید، اندازه صفحه نمایش iMac  از ۲۱.۵ اینچ به ۲۴ اینچ و از ۲۷ اینچ به ۳۰ اینچ یا 32 اینچ افزایش یابد. شایعات حاکی از آن است که طراحی مجدد iMac 24 اینچی می‌تواند به طور بالقوه قبل از شایعه iMac 30 اینچی اعلام شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید