بازی ویدئویی Lost Ark آپدیت Mystics and Mayhem را دریافت کرد

آپدیت Mystics and Mayhem بازی Lost Ark منتشر شد

آپدیت Mystics and Mayhem بازی Lost Ark به‌تازگی دردسترس قرار گرفت. این رویداد که به طور تصادفی پیش از هالووین منتشر می‌شود “پاییز و فصل ترسناک را جشن می‌گیرد”، لباس‌های جدید، دشمنان، رویداد جدید جشنواره Harvest و سه raids جدید: Mystic Abyss، Vykas Legion، و Achates را رقم می‌زند.

نخستین مورد این بازی، Abyss، برای سطح کاراکتر ۱۳۰۲+ در دسترس است و تا ۱۶ نوامبر یا ۲۵ آبان ادامه خواهد داشت، در حالی که درجه سختی Bykas Legion’s Inferno به سطح ۱۴۶۰ نیاز دارد.

Achates Trial Raid “به طور همزمان در زمانی دوستانه‌تر برای همه مناطق” اواخر امروز، ساعت ۱۸ امشب به وقت بریتانیا بازگشایی می‌شود. همچنین فصل 2 زمین‌های رقابتی وجود دارد که در آن “رده‌بندی بازی‌های رقابتی بر اساس عملکرد فصل‌های قبلی فشرده و تنظیم شده است”.

 

آپدیت Mystics and Mayhem با آیتم‌های جدید

آپدیت Mystics and Mayhem بازی Lost Ark منتشر شد

تیم سازنده توضیح می‌دهد: «جشنواره برداشت آلدباران یک جشنواره سنتی آرکیزیایی است که به یاد زمانی است که آلدباران (خدای زندگی) برای اولین بار زندگی را به زمین آورد. «در این روز که بزرگترین ماه طلوع می‌کند، رسم بر این است که مردم آرکزیا غذاهایی را می‌خورند که از دانه‌های درو شده درست می‌شود و برای سلامتی یکدیگر دعا می‌کنند.

“جشنواره Aldebaran در بازار شبانه جزیره موکوموکو برگزار می‌شود. برای سفر به بازار شبانه جزیره موکوموکو با موریموتوتو در شهرها صحبت کنید. کشتی اقیانوس اطلس تا زمانی که رویداد زنده است به جزیره خواهد رفت.”

یک «زنجیره جستجوی کوتاه یک‌باره» را تکمیل کنید و برای تکمیل ماموریت‌های روزانه پاداش‌هایی دریافت خواهید کرد. همچنین لباس‌هایی با تم هالووین، حیوانات خانگی و پایه کالسکه کدو تنبل نیز برای جمع‌آوری وجود دارد.

آپدیت Mystics and Mayhem بازی Lost Ark منتشر شد

آمازون گیمز اخیراً طرح خود را برای MO Lost Ark با یک نقشه راه توسعه جدید تشریح کرده است. از هم اکنون تا پایان سال، تیم امیدوار است سه raids جدید Mystic Abyss Vycas Legion، و Achates Trial Guardian و همچنین کلاس Reaper Advanced در نوامبر و کلاس Summoner Advanced را در دسامبر را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید