عمرباتری ساعت پیکسل واچ گوگل چندان زیاد نیست

عمرباتری ساعت پیکسل واچ گوگل چندان زیاد نیست

شرکت گوگل در جریان Google I/O 2022 بود که از ساعت پیکسل واچ خود با طراحی خاص و مشخصات کلیدی قابل قبول رونمایی کرد. البته جزئیات کامل آن در آینده نزدیک اعلام خواهد شد و نباید انتظار داشت اکنون مشخص شود اما تاکنون شایعاتی به گوش رسیده که قابل توجه است.

این ساعت با وجود داشته چیپست قدیمی اگزینوس سامسونگ دارای عمرباتری ۲۴ ساعته بوده که نسبت به برخی رقبا کمتر بوده و البته با وجود چنین پردازنده‌ای عجیب نیست. سیستم عامل این گجت پوشیدنی WearOS بوده و اطلاعات عمرباتری را وب سایت 9to5Google گزارش داد.

ساعت پیکسل واچ با عمرباتری نه چندان زیاد

عمرباتری ساعت پیکسل واچ گوگل چندان زیاد نیست

البته این عدد رسمی نیست و مشخص نبوده آیا ۲۴ ساعت است یا کمتر. گفته شده این عمر باتری برای مدل غیرLTE بوده و یک باتری ۳۰۰ میلی آمپرساعتی هم برای آن تدارک دیده شد. این ساعت به چیپست اگزینوس ۹۱۱۰ سامسونگ مجز بوده که چیپی نسبتا قدیمی است و در سال ۲۰۱۸ سامسونگ آن را طبق گره ۱۰ نانومتری به تولید رسانده است.

این چیپ همانی بوده که روی گلکسی واچ اکتیو 2 تعبیه شد. چنین عمرباتری شاید زیاد نباشد اما عمده ساعت‌ها با چنین سیستم عاملی عمرباتری یک روزه دارند. بنابراین با وجود چیپست قدیمی نباید انتظارات زیادی داشت. پیش بینی شده ساعت پیکسل واچ گوگل در کنار سری پیکسل 7 پاییز امسال با قیمت بیش از ۳۰۰ دلار از راه برسد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید