موس‌های بازی لاجیتک سری G502 X معرفی شد

موس‌های بازی لاجیتک G502 X ،G502 X Lightspeed ،G502 X Plus در هند معرفی شدندلاجیتک خط موس‌های G502 X را در هند راه‌اندازی کرده است که عمدتاً گیمرها را هدف قرار می‌دهد. مجموعه این موس‌های بازی لاجیتک شامل G502 X ،G502 X Lightspeed و G502 X Plus است. برای بررسی مشخصات موس‌های بازی لاجیتک تا انتهای خبر همراه ما باشید.

مشخصات موس‌های بازی لاجیتک

موس‌های بازی لاجیتک G502 X ،G502 X Lightspeed ،G502 X Plus در هند معرفی شدند

G520 X یک ماوس سیمی است در حالی که انواع Lightspeed و Plus ارائه‌های بی‌سیم هستند. هر سه دستگاه دارای چند ویژگی یکسان هستند. G502 X مقرون به صرفه‌ترین گزینه در میان دیگر ماوس‌ها است. سری لاجیتک G502 X از نظر طراحی شبیه به MX Master 3S به نظر می‌رسد که در سمت چپ قرار گرفته است.

هر سه موس‌های بازی لاجیتک دارای یک دکمه تغییر DPI تغییر طراحی شده، قابل جابجایی و جابجایی و یک چرخ اسکرول اصلاح شده هستند که پایداری بیشتر و وزن کمتری را ارائه می‌دهد. آنها همچنین حالت‌های اسکرول بی‌نهایت دوگانه فوق سریع و ضامن دار دقیق G502 را حفظ می‌کنند.

سری G502 X لاجیتک دارای سوئیچ‌های نوری-مکانیکی هیبریدی LIGHTFORCE این برند است. این یک فناوری میکروسوئیچ است که سوئیچ‌های نوری و مکانیکی را ترکیب می‌کند که سرعت، قابلیت اطمینان و فعال‌سازی دقیق را ارائه می‌دهد.

موس‌های بازی لاجیتک G502 X ،G502 X Lightspeed ،G502 X Plus در هند معرفی شدند

به گفته لاجیتک، LIGHTFORCE از قطعات تماس گالوانیکی استفاده می‌کند که مانند سوئیچ‌های مکانیکی کار می‌کنند و آنها عملکرد بهینه بازی را ارائه می‌دهند. سری G502 X به سنسور بازی با دقت بالا Hero 25K با دقت نسبت ١-١ در سطوح زیر میکرون و بدون صاف کردن، فیلتر کردن یا شتاب مجهز شده است.

 
مدل‌های بی‌سیم G502 X Lightspeed و Plus شصت و هشت درصد زمان پاسخگویی سریع‌تری را ارائه می‌کنند. آنها همچنین با پروتکل بی‌سیم به روز LIGHTSPEED برای اتصال دو دستگاه LIGHTSPEED به یک گیرنده از طریق Device Pairing Tool در G HUB ارائه می‌شوند. نوع پلاس همچنین دارای بهینه‌سازی باتری است. هر سه ماوس با ویندوز 10 یا بالاتر و macOS 10.14 یا بالاتر سازگار هستند.

قیمت و در دسترس بودن موس‌های بازی لاجیتک

موس_های بازی لاجیتک G502 X ،G502 X Lightspeed ،G502 X Plus در هند معرفی شدند

موس‌های گیمینگ لاجیتک G502 X ،G502 X Lightspeed و G502 X Plus به ترتیب با قیمت‌های ٧٩٩۵، ١٣٩٩۵ و ١۴٩٩۵ روپیه در رنگ‌های سیاه و سفید عرضه می‌شوند و شما می‌توانید آن را از وب‌سایت رسمی شرکت و آمازون خریداری کنید. لازم به ذکر است که آنها دارای ٢ سال ضمانت سخت افزاری هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید