ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X معرفی شد

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X معرفی شد

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X در چین به‌تازگی معرفی شد. این ماوس دارای سنسور Hero 25K و میکرو حرکت نوری Lightforce است. این محصول ماه گذشته در هند رونمایی شده بود اما جزئیات تکمیلی را به‌تازگی لاجیتک اعلام کرد. ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X از اسکلت بیرونی با دیواره نازک و چرخ‌های اسکرول بسیار سبک استفاده می‌کند که باعث می‌شود استفاده از آن راحت باشد. ماوس جدید تنها ۸۹ گرم وزن داشته و به نوعی سبک است.

سنسور بازی داخلی Hero 25K با دقت بالا، صاف کردن، فیلتر کردن و حداکثر پنج گزینه حساسیت را با استفاده از نرم‌افزار G Hub ارائه می‌دهد. میکرو حرکت نوری جدید Lightforce و فناوری اتصال بی‌سیم Lightspeed نیز در ماوس مورد اشاره به کار گرفته شد.

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X معرفی شد

لاجیتک G502 X با فناوری Lightforce

Lightforce یک فناوری میکروسوئیچ بوده که ترکیبی از سوئیچ‌های نوری و مکانیکی است. بهترین‌های هر دو سوئیچ را ترکیب می‌کند تا یک تجربه بازی با اکتان بالا را ارائه دهد. استریمر Lightsync نور خیره کننده‌ای را ارائه می‌دهد تا تجربه بازی را افزایش دهد. G502 X دارای پایه‌های ماوس PTFE است که به گیمر امکان می‌دهد در هنگام استفاده از دستگاه تجربه‌ای کاملاً بدون اصطکاک داشته باشد.

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X معرفی شد

ماوس گیمینگ لاجیتک G502 X در چین با قیمت ۴۹۹ یوان (۶۹ دلار) به فروش می‌رسد. همانطور که قبلا گفته شد، همین مدل در ماه سپتامبر راهی بازار هند شده است. در هند این مدل با قیمت ۹۷ دلار عرضه می‌شود و انتظار داریم بزودی در سایر مناطق نیز به فروش برسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید