صفحه کلید گیمینگ لاجتیک G413 SE رونمایی شد

صفحه کلید گیمینگ لاجتیک G413 SE رونمایی شد

شرکت لاجتیک به تازگی جدیدترین محصول خود را که یک کیبورد گیمینگ مکانیکی سیمی است، رونمایی کرد. صفحه کلید گیمینگ لاجتیک G413 SE تنها ۶۹.۹۹ دلار قیمت داشته و در دو مدل لاجیتک G413 SE و G413TKL معرفی شده است.

هر دو گزینه عملکرد قابل توجهی دارند و با قیمتی اقتصادی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند. لاجیتک G413 SE یک صفحه‌کلید فول سایز است، در حالی که G413 TKL یک مدل بدون کلید عددی بوده و بنابراین ارزان و جمع و جور محسوب می‌شود. صفحه کلید G413 TKL را با قیمت ۶۹.۹۹ دلار و مدل SE با هزینه ۷۹.۹۹ دلاری به فروش خواهد رسید.

صفحه کلید لاجتیک G413 SE در کنار یک مدل اقتصادی دیگر

صفحه کلید گیمینگ لاجتیک G413 SE رونمایی شد

برخلاف مدل قبلی، صفحه کلید G413 که از سوئیچ‌های Romer-G لاجیتک استفاده می‌کند، G413 SE و G413 TKL هر دو از مجموعه‌ای از سوئیچ‌های سبک Cherry MX استفاده می‌کنند، اگرچه آنها توسط Cherry ساخته نمی‌شوند. به گفته سخنگوی لاجیتک، سوئیچ‌ها توسط Longhua Switches تولید می‌شوند. سوئیچ‌ها به راحتی با دیگر کلیدهای جایگزین سازگار هستند، بنابراین تغییر کلیدها مشکل ساز نیست.

هر دو کیبورد دارای طراحی ساده با آلیاژ آلومینیوم-منیزیم هستند که برس خورده محسوب می‌شوند و طرح کلاهک صفحه کلید نیز ساده است. کلاهک‌ها از جنس پلاستیک PBT بوده و نور پس زمینه سفید دارند.

لاجیتک می‌گوید که هر دو کیبورد مکانیکی سیمی G413 SE و G413 TKL در فوریه ۲۰۲۲ به فروش می‌رسند و این شرکت امیدوار است که این دو مدل با توجه به قیمت مناسب با استقبال مواجه شود و جزئیات عرضه جهانی نامشخص باقی ماند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید