لاینزگیت به دنبال ساخت سه‌گانه بازی John Wick

Lionsgate به دنبال ساخت سه گانه بازی John Wick

شرکت کانادایی لاینزگیت قصد دارد بازی John Wick جدیدی را توسعه دهد. این خبر از جان فلتهایمر مدیرعامل شرکت منتشر شده که در آخرین گزارش آمار مالی شرکت اظهاراتی داشت. فلتایمر به خبرگزاری فرانسه گفت: “من نمی‌خواهم از این مکان خارج شوم، اما ما معتقدیم که یک سه گانه بزرگ از بازی John Wick ساخته شود. ما در حال ارائه پیشنهادات هستیم. مطمئناً می‌خواهیم به جلو پیش رویم، اما در حال حاضر نمی‌خواهم در این مورد چیزی بگویم.”

بزرگ، در این مورد، بدان معنا بوده که احتمالاً بزرگ‌تر از بازی John Wick Hex، عنوان اکشن-استراتژیک Mike Bithell Bithell Games سال ۲۰۱۹ است. توانایی ایجاد مجموعه‌های اکشن از طریق مکانیک گیم‌پلی که شبیه نرم‌افزار ویرایش ویدیو بود. خیلی خوب بوده و عموماً مورد نقد و بررسی قرار گرفت، اما یک بازی پرفروش و سه گانه مانند Call of Duty یا GTA نبود.

اگر بخواهیم در مورد عنوان سه‌گانه John Wick پیش‌بینی کنیم، می‌توانیم بگوییم که اساساً این عنوان مکس پین خواهد بود اما با چهره کیانو ریوز به جای سم لیک.

 

سه گانه بازی John Wick در راه است

Lionsgate به دنبال ساخت سه گانه بازی John Wickرمانی به نام John Wick Chapter 4، نسخه جدید، در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ یا ۴ فروردین وارد بازار خواهد شد، اما ما تصور نمی‌کنیم که یک بازی جدید امنیت کافی در کل پروژه داشته باشد. به گفته IndieWire، جان ویک یک بازیگر برجسته است. فروش جهانی آخرین فیلم ۳۳۳ میلیون دلار بود با چنین پولی و هواداران متعصب، مخفی نگه داشتن جان ویک نشان می دهد که با پروژه بزرگ رو به رو هستیم.

Lionsgate به دنبال ساخت سه گانه بازی John Wick

البته شرکت لاینزگیت به دنبال افزایش سودآوری خود است. WB Discovery در آخرین کنفرانس خود به دلیل لغو بسیاری از فیلم‌ها و پروژه‌های تلویزیونی، درآمد کلان ۲.۳ میلیارد دلاری را از دست داد. دیوید زاسلاو، مدیر عامل این شرکت گفته: “هزینه پول و همه چیز در خدمت ساخت دیجیتالی‌های فرعی از نظر ما کاملاً قابل قبول است. با این وجود، او بیان داشت که WB یک استراتژی برنده پیدا کرده است، مانند سوپرمن، Game of Thrones و ارباب حلقه‌ها.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید