شرکت سازنده Life360، برنامه ردیابی Tile را به قیمت 205 میلیون دلار خریداری خواهد کرد

شرکت سازنده Life360، برنامه ردیابی Tile را به قیمت 205 میلیون دلار خریداری خواهد کردشرکت سازنده Life360، برنامه‌ای با نام Tile که به شما امکان می‌دهد مکان‌های خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید را در معامله‌ای به ارزش ۲۰۵ میلیون دلار خریداری خواهد کرد، انتظار می‌رود این قرارداد در سه ماه اول سال جدید منعقد شود.

برای شروع، ۳۳ میلیون کاربر تلفن هوشمند که برنامه Life360 را نصب کرده‌اند، به شبکه Finding Tile می‌پیوندند، که پیش‌بینی می‌شود دسترسی آن را تا حدود ۱۰ برابر افزایش دهد.

شرکت سازنده Life360، برنامه ردیابی Tile را به قیمت 205 میلیون دلار خریداری خواهد کرد - gsmarena 001 ۱۳ردیاب‌های Tile به بلوتوث متکی هستند، اما برد نسبتاً کوتاهی دارد و اتصال به تلفن شما می‌تواند به سرعت قطع شود. Finding Network با تکیه بر سایر کاربران Tile و تلفن‌های آن‌ها برای دریافت سیگنال، دامنه را افزایش می‌دهد.

فناوری ردیابی Tile همچنین در بیش از ۵۰ دستگاه شخص ثالث، هدفون، قلاده سگ، لپ‌تاپ و موارد دیگر ادغام شده است، بنابراین حتی اگر یک ردیاب Tile در تلفن همراه خود نداشته باشید، ممکن است به شما کمک کند.
شرکت سازنده Life360 نیز از این خریدها سود خواهد برد. در کوتاه مدت، مشترکین سرویس Tile با خرید اشتراک به پایگاه مشترک Life360 ملحق خواهند شد و آن را تا حدود ۴۵ درصد افزایش خواهند داد و مجموع را به ۱.۶ میلیون نفر یا بیشتر می‌رساند.

شرکت سازنده Life360، برنامه ردیابی Tile را به قیمت 205 میلیون دلار خریداری خواهد کرد - Life360 DriverProtect HDاین شرکت برای پروژه‌های آینده خود به شبکه توزیع خرده فروشی دسترسی خواهد داشت. این معامله با خرید اخیر Jiobit توسط Life360 که ردیاب‌های حیوانات خانگی و کودکان را می‌سازد که به شبکه‌های سلولی و GPS متکی هستند، تحسین شده است.

این دو شرکت مشتاق هستند که به این نکته اشاره کنند که محصولاتشان پلتفرم-آگنوستیک هستند، به این معنی است که آن‌ها روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS کار می‌کنند، که در مورد AirTag های اپل یا SmartTag های سامسونگ این امر صدق نمی‌کند. این بدان معناست که خانواده شما می‌توانند ترکیبی از آیفون و اندروید داشته باشند و همچنان از این سرویس استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید