ال جی در حال ساخت یک صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ تا سال 2025!

صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ

این روزها مانند گذشته دیگر ال جی بر سر زبان‌ها نیست. با این حال گه‌گاهی با خبرهای جدیدی طرفداران خود را خوشحال می‌کند. ال جی در حال ساخت یک صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ HP و شاید یک مک بوک اپل نیز هست. ال‌جی دیسپلی در اوایل سال جاری در نمایشگاه CES از یک پنل OLED تاشو ۱۷ اینچی رونمایی کرد و در حال حاضر اولین مشتری خود را دارد: HP. یک لپ‌تاپ تاشو با استفاده از این پنل اواخر امسال عرضه خواهد شد که توسط همین کمپانی ساخته خواهد شد. ال‌جی همچنین پنل ۱۳.۳ اینچی لنوو ThinkPad X1 Fold را از سال گذشته عرضه کرد.

ال جی پنل OLED تبلت iPad Pro را تولید خواهد کرد

به نظر می‌رسد ال جی اگرچه از صحنه ساخت گوشی‌های موبایل کنار رفته ولی قصد دارد همچنان خلاقیت خود را حفظ کند. سازنده صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ، ممکن است یک مشتری بزرگتر در قلاب داشته باشد: اپل. این نشریه کره‌ای می‌نویسد که ال جی و اپل در حال همکاری برای توسعه پنل جدیدی هستند که در مک بوک-آی پد هیبریدی تاشو استفاده می‌شود. این پنل به جای پلی آمید از شیشه بسیار نازک (UTG) استفاده می‌کند.

صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ

انتظار می‌رود اپل سال آینده اولین گوشی هوشمند تاشو خود را معرفی کند و شایعات ادعا می‌کنند که از قلم پشتیبانی می‌کند. لپ‌تاپ تاشو باید از قلم نیز پشتیبانی کند، پنل‌هایی که ال‌جی به لنوو و HP می‌دهد از ورودی لمسی و قلم پشتیبانی می‌کنند.

ال جی در حال ساخت یک صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ تا سال 2025! - gsmarena 001 2

HP One با صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ به ویژه دارای ابعاد ۱۷ اینچ باز و ۱۱ اینچ تا شده است و وضوح 4K دارد. طبق گزارش‌ها، ال جی ده هزار دستگاه خواهد ساخت. در حال حاضر بیست هزار واحد از پنل لنوو ساخته شده که ۱۳.۳ اینچ باز شده و ۶.۲ اینچ تا شده است.

البته اپل به حجم بسیار بالاتری از صفحه نمایش OLED تاشو برای لپ تاپ نیاز دارد، بنابراین LG Display برای گسترش خطوط تولید خود به زمان نیاز دارد. به نظر می‌رسد زمان زیادی خواهد داشت، مشاوران زنجیره تامین نمایشگر قبلاً پیش بینی کرده بودند که مک بوک-آی پد هیبریدی تاشو ممکن است تا سال ۲۰۲۵ ظاهر نشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید