ال جی فناوری صفحه نمایش تاشو جدیدی را معرفی می‌کند که مانند شیشه است

فناوری صفحه نمایش تاشوال جی الکترونیکس ممکن است از تجارت گوشی‌های هوشمند کنار رفته باشد اما هنوز در هر بخش دیگری قوی است. ال جی Chem اکنون اعلام کرد که فناوری صفحه نمایش تاشو جدیدی تولید کرده است که قاب‌های صفحه را سخت مانند شیشه اما انعطاف پذیر مانند پلاستیک می‌کند. فن آوری های مورد استفاده در این فرایند، دوام و استحکام هر پنل تاشو را بهبود می‌بخشد، زیرا دسترسی به چنین گوشی‌هایی بیشتر و بیشتر می‌شود.

نام رسمی فناوری صفحه نمایش تاشو ((Real Folding Window)) است. مواد پوشش مخصوص توسعه یافته روی فیلم PET شفاف (رزین پلیمری ترموپلاستیک) اعمال می‌شود. تنها با چند میکرومتر از مواد جدید در دو طرف ورق، سازندگان صفحه نمایش قادر به ایجاد یک صفحه نازک مقاوم در برابر پلاستیک، مقاوم در برابر حرارت خواهند بود که دوام بهتری را ارائه می‌دهد.

LG Group – Wikipedia

LG Chem ادعا می‌کند که هر پنلی می‌تواند ۲۰۰ هزار برابر فشار را تحمل کند. علاوه بر این، مواد جدید به صفحه نمایش اجازه می‌دهد تا به داخل و خارج تا شود.

به گفته چانگ دو کی، VP و مدیر بخش مواد پیشرفته، فناوری صفحه نمایش تاشو جدید گامی در جهت حل مسائلی است که مشتریان در گوشی‌های تاشوهای امروزی (دوام) پیدا می‌کنند. این فناوری جدید ابتدا در گوشی‌های همراه ظاهر می‌شود و بعدا با لپ تاپ‌ها و تبلت‌ها دنبال می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید