بروزرسانی گوشی‌ های ال جی با اندروید 12!

 

گوشی‌ های ال جی

اگرچه کسب و کار گوشی‌ های ال جی برای مدت نسبتا طولانی (هم از نظر مالی و هم از نظر خلاقانه) با مشکل مواجه بود، این شرکت همچنان با اعلام بازنشستگی دائمی خود از بازار جهانی گوشی‌های هوشمند در سال گذشته، دنیای فناوری را شوکه کرد.

قابل درک است که به سرعت در میان دارندگان گوشی‌ های ال جی مانند LG Velvet، Wing و V60 ThinQ ترس ایجاد شد. مبنی بر اینکه پشتیبانی نرم افزاری از گوشی‌هایشان وجود نداشته باشد، و علیرغم تضمین های رسمی برعکس، ما تقریباً مطمئن هستیم که بسیاری از کاربران تردید دارند.

The aftermath of LG quitting the phone business – updates, warranty, repair  and other details for existing LG users | Business Insider India
اما اکنون این غول فناوری مستقر در کره دوباره در کانون توجه صنعت موبایل قرار گرفته است تا (در داخل کشور) به یکی از بزرگترین وعده‌های خود در مورد گوشی‌ های ال جی در سال ۲۰۲۱ (آخرین بار فقط چند هفته پیش تکرار شد) عمل کند. LG Velvet زیبا به تازگی دریافت بروزرسانی اندروید 12 را در کره جنوبی آغاز کرده است، بر اساس یک صفحه وب پشتیبانی منطقه‌ای و هم بر اساس گزارش‌های کاربر واقعی منتشر شده در Reddit این موضوع تایید شده است.

این میان‌رده غول‌پیکر ۶.۸ اینچی که در سال ۲۰۲۰ با سیستم عامل اندروید 10 عرضه شد، موفق شد قبل از اعلام رسمی بازنشستگی بازار گوشی‌های هوشمند ال‌جی، اولین تبلیغ بزرگ سیستم‌عامل خود را کسب کند.

VELVET(4G) : LMG910EMW ال جی ایران | گوشی موبایل ال جی

باور کنید یا نه، Velvet یکی از گوشی‌ های ال جی «پریمیوم» بود که وعده «حداکثر سه بار بروزرسانی سیستم عامل اندروید از سال خرید» را داده بود، در حالی که در ابتدا این وعده کمی مبهم به نظر می‌رسید، ال‌جی «تعهد سه ساله» خود را رسمی کرد. به تازگی نیز پس از آن، صراحتاً به تغییرات اندروید 12 و اندروید 13 برای هر دو نوع دارای 5G و 4G LTE این دستگاه متعهد شد.

البته، این لزوماً به این معنا نیست که تمام مدل‌های LG Velvet در سراسر جهان این بروزرسانی‌ها را دریافت خواهند کرد، اما حداقل تا آنجا که به اندروید 12 مربوط می‌شود، امیدواریم این بسته جدید و تازه‌ای که منتشر می‌شود، راه خود را به کل دنیا دیر یا زود باز کند. همه اینها برای این است که بگوییم که ال‌جی قطعاً هیچ نوع بازگشتی به بازار گوشی‌های هوشمند یا دنباله‌ای Velvet را برنامه‌ریزی نکرده است که مطمئن هستیم برخی از شما هنوز از آن ناراحت هستید.

ANYTHING BUT ORDINARY: THE DESIGN OF LG VELVET | LG NEWSROOM

به هر حال، این گوشی از گوشی‌ های ال جی بسیار عالی بود، شبیه هیچ گوشی دیگری در سال ۲۰۲۰ نبود و مشخصات قابل احترامی را با قیمتی مناسب ارائه می‌کرد. قیمت گفته شده بدیهی است که در حال حاضر برای واحدهای مختلف بازسازی شده و محصول جعبه باز فروشندگان مختلف eBay به حدود ۲۰۰ دلار کاهش یافته است. اگر قرار باشد این گوشی هر دو نسخه اندروید 12 و اندروید 13 را در ایالت متحده دریافت کند، این خرید در واقع معاملات بسیار خوبی خواهند بود که باید برای طرفداران نوستالژیک ال جی در نظر گرفته شود.

بروزرسانی اندروید 12 گوشی‌ های ال جی انحصاری کره (حداقل در حال حاضر) ظاهرا نزدیک به ۱.۴ گیگابایت وزن دارد، از جمله پچ‌های امنیتی فوریه ۲۰۲۲، که قطعا برای عرضه در ماه مارس برای چنین گوشی قدیمی بد نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید