ال جی از نمایشگرهای UltraFine OLED Pro خود رونمایی کرد

ال جی از نمایشگرهای UltraFine OLED Pro خود رونمایی کرد

ال جی از نمایشگرهای UltraFine OLED Pro  برای سال ۲۰۲۲ رونمایی کرده است و علاوه بر مدل ۳۱.۵ اینچی، یک مانیتور ۲۷ اینچی با وضوح 4K نیز وجود دارد.

مدل ۲۰۲۱ که تنها در سایز ۳۱.۵ اینچی موجود است، ۳۹۹۹ دلار قیمت دارد. اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه این دو مانیتور جدید منتشر نشده، اما انتظار می‌رود عرضه آن‌ها از ژانویه ۲۰۲۲ آغاز شود. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که مدل ۲۷ اینچی می‌تواند قیمتی زیر ۴۰۰۰ دلار داشته باشد که مطمئناً برای بخشی از بازار جذاب خواهد بود.

نمایشگرهای UltraFine OLED Pro ال‌جی زیبا و باکیفیت

ال جی از نمایشگرهای UltraFine OLED Pro خود رونمایی کرد

مانیتورهای جدید ال‌جی با پنل 4K OLED به دلیل نرخ نوسازی پایین صفحه نمایش ۶۰ هرتز، برای بازی گزینه مناسبی نیستند، اگرچه هنوز به صراحت بیان نشده است. اگر نرخ نوسازی صفحه نمایش ۶۰ هرتز باشد، استفاده از این صفحه نمایش‌ها برای تماشای فیلم یا تلویزیون هم چندان جالب نیست.

نمایشگرهای UltraFine OLED Pro ال‌جی برای استفاده در محیط‌های روشن و محتوا سریع مناسب نیست. یکی از نکات کلیدی مانیتورهای OLED ال‌جی این است که هنگام ویرایش فیلم یا عکس، ظاهر اصلی را حفظ می‌کنند.

این دستگاه‌ها دارای قاب مخصوص هستند که موجب تجربه کاربری بهتر می‌شود. تاریخ عرضه آنها سال آینده خواهد بود و برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت کمپانی ال‌جی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید