ال‌جی نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند

ال‌جی نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کندغول فناوری کره ‌ای ال‌جی به‌تازگی یک درخواست ثبت اختراع جدید برای نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی (infotainment) در خودروها ثبت کرده است. این حق اختراع در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت شده است و نمایشگر منحصر به‌فرد تاشو اطلاعات و سرگرمی خودرو را به‌نمایش می‌گذارد.

ویژگی‌های نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی LG برای خودروها

طبق این حق اختراع، نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی خودرو شبیه به گوشی تاشویی است که ال جی اوایل امسال به‌نمایش گذاشت. با این‌ حال، پروژه تلفن تاشو در حال حاضر به‌پایان رسیده است و به‌نظر می‌رسد ال‌جی بر روی گجت‌های تاشو برای ماشین‌ها و سایر دستگاه‌های سرگرمی تمرکز کرده است.

ال‌جی نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند - LG foldable car infotainmment 696x365 1با نگاهی به دستگاه، پنل نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی خودرو از یک صفحه‌نمایش کوچک‌تر به یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر تبدیل می‌شود. جالب اینجاست که این پنل می‌تواند محتوا را حتی زمانی که بسته یا باز است نمایش دهد. گفته می‌شود که از فناوری صفحه‌نمایش رول شونده محبوب در گوشی هوشمند قابل چرخش خود در سه ماهه اول ۲٠۲۱ استفاده می‌کند.

از آنجایی که این نمایشگر تاشو است، انتظار می‌رود در زمان باز شدن مقداری از فضا را ذخیره کند. مشخصات کاملی دستگاه در دسترس نیست، اما انتظار داریم به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن بشنویم.

ال‌جی نمایشگر تاشو سیستم اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند - LG Patent 3 1 1 696x365 1باتوجه به اخبار مرتبط در اوایل این ماه، ال‌جی اعلام کرد که وب‌سایت توسعه‌دهندگان اندروید را در ۳۱ دسامبر (۱٠ دی) تعطیل می‌کند. این بدان معناست که پس از ۳۱ دسامبر، کاربران ال‌جی نمی‌توانند Boot loader گوشی‌های ال‌جی را باز کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید