ال‌جی اولین نمایشگر «انعطاف‌پذیر» با وضوح بالا را در جهان عرضه کرد

ال‌جی اولین نمایشگر «کشش پذیر» با وضوح بالا را در جهان عرضه کرد

ال‌جی دیسپلی که نقطه عطفی در صنعت نمایشگر محسوب می‌شود، به طور رسمی از اولین صفحه‌نمایش با وضوح بالا «انعطاف‌پذیر» در جهان رونمایی کرد. نمایشگر جدید ۱۲ اینچی با وضوح بالا ال‌جی دارای فناوری فرم آزاد فوق‌العاده است که به آن امکان می‌دهد بچرخد و تا شود.

نمایشگر ۱۲ اینچی انعطاف‌پذیر ال‌جی

ال‌جی اولین نمایشگر «کشش پذیر» با وضوح بالا را در جهان عرضه کرد

با توجه به پست وبلاگ، صفحه‌نمایش ۱۲ اینچی LG Display اولین صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر در صنعت است که با وضوح 100ppi و RGB تمام رنگی به ۲۰ درصد کشش دست یافته است. نمونه صفحه‌نمایش ۱۲ اینچی که توسط LG Display به نمایش گذاشته شده است، دارای انعطاف پذیری بند لاستیکی است که به آن اجازه می‌دهد تا ۱۴ اینچ کشیده شود.

این نمایشگر از یک منبع نور میکرو LED با گام پیکسلی کمتر از ۴۰ میکرومتر استفاده می‌کند تا سطح بالایی از دوام و وضوح را تضمین کند که با اکثر نمایشگرهای موجود رقابت می‌کند. صفحه‌نمایش کششی به سیستم سیمی فنری شکل S انعطاف پذیر برای دوام و قابلیت اطمینان فوق العاده مجهز شده است.

ال‌جی اولین نمایشگر «کشش پذیر» با وضوح بالا را در جهان عرضه کرد

ال‌جی ادعا می‌کند که نمایشگر کششی جدیدش می‌تواند به راحتی به سطوح منحنی مانند پوست، لباس، مبلمان، خودرو و هواپیما متصل شود. علاوه بر این، پتانسیل صفحه‌نمایش را در صنایع مختلف از جمله مد، پوشیدنی‌ها، تحرک و بازی گسترش می‌دهد.

این صفحه‌نمایش برای سامسونگ چه معنایی دارد؟

LG Display مستقر در کره جنوبی بزرگترین رقیب سامسونگ دیسپلی است. هر دوی این OEM‌ها تامین کنندگان کلیدی فن آوری‌ها و پنل‌های نمایشگر برای فروشندگان بزرگی مانند سامسونگ الکترونیک و اپل هستند. سامسونگ در بازار گوشی‌های هوشمند بسیار مشهور و محبوب است، اما هنوز فناوری صفحه‌نمایش قابل انعطاف را معرفی نکرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید