گزارش: شایعه خروج شرکت ال جی از صنعت گوشی‌های هوشمند دوباره قوت گرفت

به تازگی چندین گزارش مبنی بر خروج شرکت ال جی از صنعت گوشی‌های هوشمند منتشر شده است، اما این کمپانی تمام این گزارش‌ها را به عنوان یک شایعه اعلام کرده و تمام آن‌ها را رد کرده است. به علاوه یک نشریه کره‌ای به نام dongA، گزارشی منتشر کرده و بر اساس آن این شرکت در حال خاموش کردن خط تولید گوشی‌های هوشمند خود است.

گفته می‌شود که شرکت ال جی در حال مذاکره با Vingroup و Volkswagen بوده و قصد دارد که خط تولید گوشی‌های هوشمند خود را به این دو کمپانی واگذار کند. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این نشریه، مذاکره ال جی با این دو شرکت موفقیت آمیز نبوده و دلیل آن قیمت درخواستی بیش از حد شرکت ال جی بوده است.

با توجه به ضررهای شرکت LG و موفقیت آمیز نبودن مذاکره آن با دیگر کمپانی‌ها، این احتمال وجود دارد تا برای مدتی خط تولید گوشی‌های هوشمند خود را متوقف کند. طبق گزارش dongA، در ابتدای ماه آوریل (یعنی حدود یک هفته دیگر) تصمیم نهایی گرفته شده به کاربران اعلام خواهد شد. انتظار می‌رود که در صورت فروش بخش گوشی‌های هوشمند شرکت ال جی، کارمندان این کمپانی کار خود را در بخش‌های دیگری مانند لوازم خانگی یا شرکت‌های وابسته‌ای مانند LG Energy Solution ادامه دهند.

شرکت ال جی

گفته می‌شود که تولید گوشی‌های آینده این کمپانی متوقف خواهند شد و این توقف تولید شامل گوشی LG V60 خواهد شد، لازم به ذکر است که گزارش‌ها حاکی از آن هستند که گوشی رولی ال جی معرفی و عرضه خواهد شد، اما این موضوع فعلا در حد یک شایعه باقی خواهد ماند.

همانطور که در گذشته اشاره کردیم، صنعت گوشی‌های هوشمند شرکت ال جی از نظر مالی بسیار ضعیف بوده و سود دهی چندانی نداشته است، باید حدود یک هفته دیگ صبر کنیم تا آینده این بخش از شرکت LG مشخص شود.

منبع: gsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید