عکس‌هایی از تبلت بازی Lenovo Legion Pad منتشر شد

Lenovo Legion Padتبلت‌های بازی کمیاب هستند. مدت زیادی است که چنین تبلتی را ندیده‌ایم، اما لنوو در حال ساخت آن است و بخشی از سری Legion آن با نام Lenovo Legion Pad خواهد بود. در واقع، به سختی می‌توانیم این را یک تبلت بنامیم، با فرض اینکه شایعات درست باشند.

تاکنون تمام اطلاعات رسمی ما از Lenovo Legion Pad دو عکس است که توسط مدیران لنوو در Weibo به اشتراک گذاشته شده است. یکی جلوی تبلت را نشان می‌دهد و دیگری مارک Legion را در پشت تبلت هدف گرفته است.

به نظر می‌رسد صفحه نمایش تبلت بسیار کوچک است. به گفته IT Home، که به نقل از منابع ناشناس این اطلاعات را منتشر کرده، صفحه نمایش این تبلت حدود ۸ اینچ خواهد بود. این اندازه نسبتا کوچک است، با توجه به اینکه گوشی مانند Lenovo Legion 2 Pro دارای صفحه نمایش ۶.۹۲ اینچ است (یا شاید این گوشی بزرگ باشد).

عکس‌هایی از تبلت بازی Lenovo Legion Pad منتشر شد - gsmarena 002

به کمبود کنترل‌های فیزیکی روی Lenovo Legion Pad توجه کنید. این بخش آن را از Lenovo Legion Play متمایز می‌کند که چند ماه پیش لو رفت. (این تبلت دارای صفحه نمایش ۷ اینچی است و جوی استیک، D-pad و دکمه‌های دیگری که انتظار دارید یک کنترلر بازی داشته باشد را دارا است.)

به هر حال، هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات آن وجود ندارد، اما انتظار داریم صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا و چیپست اسنپدراگون رده بالا را ببینیم. در مورد پردازنده این تبلت نظری وجود ندارد و باید در مورد میزان قوی بودن آن نمی‌توان نظری دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید