وبکم‌های جدید Lenovo کاملا سازگار با آخرین مانیتورهای این شرکت است

وبکم‌های جدید Lenovo لنوو به تازگی تعداد زیادی دستگاه جدید از جمله لپ تاپ، لوازم جانبی و مانیتور را معرفی کرد. علاوه بر مانیتور قابل حمل ThinkVision M15، لنوو چند مانیتور سنتی را نیز معرفی کرد. این شرکت همچنین از وبکم‌های جدید Lenovo نیز رونمایی کرد.

مانیتور Lenovo L32p-30 از صفحه نمایش ۳۱.۵ اینچی 4K IPS بهره می برد. ۹۰٪ DCI-P3 را پوشش می‌دهد و زاویه دید گسترده آن ۱۷۸ درجه است. مانیتور L27m-30 دارای صفحه نمایش ۲۷ اینچی با وضوح FHD است. این TÜV Rheinland EyeSafe برای نور کم آبی است که باید به کاهش خستگی چشم کمک کند.

THinkVision T24m-20 یک مانیتور ۲۳.۸ اینچی است. این مانیتور یک اتصال به USB-C دارد که از داده‌ها، ویدئو، صدا، اترنت و تحویل برق تا ۹۰ وات پشتیبانی می‌کند. همچنین از تنظیم daisy-chaining برای تنظیمات چند مانیتور پشتیبانی می‌کند.

وبکم‌های جدید Lenovo

وبکم‌های جدید Lenovo کاملا سازگار با آخرین مانیتورهای این شرکت است - lenovo lc50 monitor webcam facing right light offلنوو همچنین اعلام کرد که وبکم‌های جدید Lenovo طراحی شده برای کار با مانیتورها است، hinkVision MC50 وLenovo LC50 Modular Webcam.  این وبکم‌های جدید Lenovo دارای رزولوشن FHD و میکروفون‌های حذف کننده نویز دوگانه داخلی است.

وب کم LC50 Modular برای اتصال با کابل USB به یکی از مانیتورهای جدید سری Lenovo که امروز اعلام شده، طراحی شده‌است. به صورت مغناطیسی روی سر مانیتورهای پشتیبانی شده، بسته می‌شود. همچنین این وبکم دارای رزولوشن ۱۰۸۰ و میکروفون‌های دوگانه کننده نویز است. برای اطلاع از روشن بودن، LC50 دارای یک شاتر لنز فیزیکی و یک چراغ نشانگر LED قرمز برای میکروفون است.

وبکم مانیتور LC50 با قیمت ۸۰ دلار شروع می‌شود و در سپتامبر ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود. وب کم مانیتور ThinkVision MC50 با قیمت ۹۹ دلار در سه ماهه سوم ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید