لنوو تولید گوشی‌های گیمینگ Legion را متوقف می‌کند

مدتی است که گوشی جدیدی از سری گوشی‌های Legion لنوو ندیده‌ایم. Legion Y70 در آگوست سال گذشته معرفی شد و به نظر می‌رسد دلیل این وقفه طولانی این است که لنوو تولید گوشی‌های گیمینگ Legion خود را متوقف کرده است.

Legion

یکی از سخنگویان لنوو در بیانیه‌ای به Android Authority که «تحول کسب‌وکار و ادغام سبد محصولات گیمینگ» را توصیف می‌کند، متوقف شدن خط تولید گوشی‌های Legion را تایید کرد.

سری گوشی‌های Legion نشان دادند گوشی‌های گیمینگ جذاب نیستند

سخنگوی لنوو: «لنوو به‌عنوان بخشی از تحول گسترده‌ کسب‌وکار و ادغام سبد محصولات گیمینگ خود، تولید گوشی‌های موبایل گیمینگ مبتنی بر اندروید Legion را متوقف می‌کند. لنوو به‌ عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه دستگاه‌ها و راه‌حل‌های گیمینگ، متعهد به پیشبرد بخش گیمینگ خود در قالب فاکتورهای مختلف و همچنین تمرکز بر بخشی است که می‌تواند بیشترین ارزش را برای جامعه جهانی گیمینگ به ارمغان بیاورد.»

با توقف تولید گوشی‌های گیمینگ Legion، تنها سری گوشی‌های ایسوس ROG، سری نوبیا Red Magic و گوشی‌های Black Shark شیائومی به عنوان سه قدرت اصلی در این صنعت باقی می‌مانند. گوشی‌های Legion لنوو دارای طراحی به یاد ماندنی از جمله دوربین‌های سلفی پاپ آپ جانبی، درگاه شارژ دوگانه و فن‌های خنک‌کننده اختصاصی بودند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید