صفحه‌ی آیفون 15 پرو مکس، حاشیه‌های بسیار نازکی خواهد داشت

اخیرا تصاویری از قاب‌های ظاهری احتمالی آیفون 15 پرو مکس لو رفته است که نشان می‌دهد که گلس‌های این نسخه از آیفون، دارای حاشیه‌های بسیار نازکی می‌باشند. این تصاویر نشان می‌دهند که شیشه‌ی آیفون 15 پرو مکس نیز همان مسیر ظاهری آیفون 14 پرو مکس را در پیش گرفته است و تا جای ممکن و حتی بیشتر از آیفون 14 پرو مکس، حواشی اطراف گلس آن نازک طراحی شده است.

آیفون 15 پرو مکس

مقایسه آیفون 15 پرو مکس با آیفون 14

در اواسط ماه مارس، افشا کننده معروف محصولات آیفون، Ice Universe، مدعی شد که آیفون 15 پرومکس رکوردها را جا به جا خواهد کرد و در بین تمامی گوشی‌های هوشمندی که تا به حال تولید شده است، نازک‌ترین قاب را خواهد داشت. این افشا کننده عنوان کرد که حواشی صفحه این گوشی، به اندازه‌ی 1.55 میلی متر (0.06 اینچ) خواهد بود. هفته‌ها پس از انتشار این مطلب، Ice Universe، برای اثبات ادعای خود تصاویر زیادی را از صفحه‌ی آِفون 15 پرو مکس در سطح اینترنت منتشر کرد. اکنون با توجه به این تصاویر، می‌توان گفت که پرچم دار جدید کمپانی اپل، نازک‌ترین قاب را در میان تمامی گوشی‌های تولید شده امروزی خواهد داشت.

Ice Universe با انتشار تصاویری از قاب‌های سه مدل آیفون مختلف در صفحه توییتری خود به مقایسه و تفاوت‌های آشکار آن‌ها پرداخته است. این منبع قاب‌های آیفون 15 پرو، آیفون 15 پرو مکس و آیفون 14 پرو را با یکدیگر مقایسه کرده است. بر اساس این تصاویر، قاب‌های آیفون 14 پرو و آیفون 15 پرو با یکدیگر از نظر اندازه حواشی قاب‌ها مقایسه شده‌اند که به طور واضح، نازک‌تر بودن حواشی آِیفون 15 پرو نسبت به نسخه 14 آن به طور کامل مشهود می‌باشد. از طرفی اندازه حواشی قاب نسخه پرو مکس آیفون 15 مشابه نسخه پرو آن به نظر می‌رسد.

طبق این عکس‌ها اندازه حواشی قاب آیفون 14 پرو، 2.1 میلی متر می‌باشد. درحالی که اندازه قاب آیفون 15 پرو در حدود 1.55 میلی متر نمایش داده شده است. اندازه ضخمات قاب آیفون 15 پرو که اکنون همراه با این عکس‌ها منتشر شده است، هفته‌ها پیش توسط Ice Universe فاش شده بود.

افشاگر Ice Universe اضافه کرده است که عکس‌های منتشر شده مربوط به محافظ صفحه نسخه‌های آیفون 15 نمی‌باشد، بلکه این تصاویر بخش‌هایی از طراحی صفحه اصلی این سری گوشی‌های آِیفون می‌باشند که کاملا برابر است با چیزی که قرار است در نسخه اصلی منتشر شده سری آیفون 15 ببینیم.

علاوه‌ بر اندازه حواشی قاب‌ها، یکی دیگر از مواردی که در تصاویر منتشر شده مورد توجه قرار می‌گیرد، طراحی یکسان سوراخ‌های دوربین بر روی قسمت داینامیک آیلند در هر سه مدل آیفون منتشر شده می‌باشد. اطلاعات این مورد نیز در اوایل ماه مارس فاش شده بود.

منبع:  appleinsider

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید