اپل واچ ممکن است با به روزرسانی watchOS 8 برنامه Mind را برای سلامت روان دریافت کند

برنامه Mind

اطلاعات جدید در مورد اپل نشان داده که این شرکت اولین برنامه Mind را با iOS 15 و watchOS 8 آغاز خواهد کرد. به نظر می‌رسد شخصی در شرکت اپل به طور تصادفی یک نمایه از App Store جدید را با مراجعه به برنامه Mind در watchOS منتشر کرده‌است. به علاوه، این برنامه همچنین به برنامه Tips and Contact که برای Apple Watch در دسترس خواهد بود، نیز اشاره دارد.

برنامه Mind چیست؟

اپل با هر نسخه مهم جدید، جنبه پیگیری سلامت watchOS را بهبود می‌بخشد. بنابراین، معرفی برنامه Mind در watchOS 8 جای تعجب نخواهد داشت. همانطور که از نامش پیدا است، برنامه Mind ممکن است به فرد کمک کند تا آرام شود و سلامت روان او را هدف قرار دهد.

گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که watchOS 8 برخی از اصلاحات رابط کاربری و پیگیری بهتر سلامت را شامل خواهدشد. باید دید اپل با watchOS 8 چه پیشرفت‌های دیگری را ارائه می‌دهد.

در مورد iOS 15، شایعه شده که این به روزرسانی شامل یک برنامه کاملا بهبودیافته Messages می‌شود که آمادگی بیشتری برای استفاده در WhatsApp ، Facebook Messenger و غیره دارد. علاوه بر این، اپل قصد دارد چندین ویژگی اصلی جدید برای حفظ حریم خصوصی، از جمله داشبورد حفظ حریم خصوصی را معرفی کند. تمام داده‌های جمع آوری شده توسط برنامه‌های نصب شده بر روی دستگاه از طریق این ویژگی قابل مشاهده خواهدبود.

گفته می‌شود iPadOS 15 نیز با تجربه صفحه اصلی و پشتیبانی از ویجت‌های پویا، به روزرسانی بزرگی خواهد شد. همچنین برای سهولت اجرای چندین برنامه در کنار هم، از ویژگی های بهبود یافته چند وظیفه‌ای استفاده می‌شود.

مطلب قبلیتصاویر لو رفته از گارد گوشی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رندرهای قبلی را تایید می‌کند
مطلب بعدیدوربین Honor 50 سرانجام در تیزرهای رسمی مشخص شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید