هوآوی از راه‌اندازی هدفون FreeBuds Pro 2 خبر داد!

هوآوی از راه‌اندازی هدفون FreeBuds Pro 2 خبر داد!چندی پیش شایعاتی مبنی بر اینکه نسل بعدی هدفون‌های هوآوی، FreeBuds Pro 2، در این ماه عرضه می‌شود، شنیده بودیم و حالا این شرکت به طور رسمی در حساب توییتر خود اعلام کرده که هدفون‌های پریمیوم TWS سه روز دیگر معرفی خواهند شد.

نقاط قوت هدفون FreeBuds Pro 2 نسبت به نسل‌ قبلی

طبق گفته WinFuture، هدفون FreeBuds Pro 2 با کاهش نویز ۴۷ دسی بل (از ۴۰ دسی بل) از نسل قبلی خود پیشی خواهد گرفت و علاوه بر این، به لطف طراحی و تنظیم درایور دوگانه جدید توسط شرکت صوتی فرانسوی Devialet، صدایی با کیفیت بالا ارائه خواهند کرد.

هوآوی از راه‌اندازی هدفون FreeBuds Pro 2 خبر داد! - 16c80f7eccهدفون‌ها دارای تاییدیه صوتی Hi-Res خواهند بود و دارای یک اکولایزر تطبیقی ​​سه‌گانه در برنامه همراه خواهند بود و یکی دیگر از پیشرفت‌ها نسبت به مدل قدیمی، رتبه IP54 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است.

به هر حال، تصادفی نیست که هوآوی این رنگ را برای تصویر تیزر انتخاب کرده است، آن را “نقره‌ای آبی” می‌نامند و ترکیب جدید خاصی است که در هدفون‌های پرو اصلی استفاده می‌شود.

هوآوی از راه‌اندازی هدفون FreeBuds Pro 2 خبر داد! - ۲۰۲۲۰۶۲۱ ۰۸۳۹۵۳ scaledبه هر حال، این توییت از حساب توییتر جهانی هوآوی می‌آید، بنابراین این راه‌اندازی فقط به چین محدود نخواهد شد و شایعات حاکی از آن است که FreeBuds Pro 2 در اروپا حدود ۲۰۰ یورو قیمت خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید