وان پلاس پرچمدار Snapdragon 8+ Gen 1 را در سه ماهه سوم 2022 عرضه می کند

وان پلاس پرچمدار Snapdragon 8+ Gen 1 را در سه ماهه سوم 2022 عرضه می کند

شرکت کوالکام به تازگی پردازنده Snapdragon 8+ Gen 1 خود را با بهبودی‌هایی نسبت به نسل پیشین معرفی کرد. حال گزارش شده که وان پلاس پرچمدار Snapdragon 8+ Gen 1 خود را در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ معرفی و در بازار عرضه می‌کند.

این شرکت در صفحه ویبو خود تصویر  تیزری با زبان چینی منتشر کرده که خبر از عرضه یک پرچمدار مجهز به این چیپست در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ را می‌دهد. انتظار داریم گوشی موردنظر چیزی جز One Plus 10 Ultra نباشد که مدتها بوده شایعاتی پیرامون آن منتشر می‌شود.

پرچمدار Snapdragon 8+ Gen 1 وان پلاس تابستان از راه می رسد

وان پلاس پرچمدار Snapdragon 8+ Gen 1 را در سه ماهه سوم 2022 عرضه می کند

گذشته از وان پلاس شرکت‌های دیگری هم وعده عرضه گوشی مجهز به چیپست اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 را دارند. از جمله باید به شیائومی، ایسوس، ریلمی و برخی دیگر اشاره کرد. ایسوس گوشی RoGPhone 6 را با چنین پردازنده‌ای عرضه می‌کند.

در سوی دیگر شیائومی 12 اولترا دارد که ماه ژوئن معرفی خواهد شد. آخرین مدل نیز Realme GT 2 Master Explorer Edition از شرکت ریلمی بوده و این چیپست توانمند کوالکام را در قلب خود دارد. چیپست جدید کوالکام به جای سامسونگ توسط TSMC تحت فرآیند 4 نانومتری به تولید می‌رسد.

گفته شده این مدل بهره وری انرژی بیشتری داشته که بدان معناست عمر باتری بیشتری برای تلفن هوشمند رقم خواهد زد. همچنین از میزان تولید حرارت آن به شدت کاسته شده و نسبت به نسل پیشین ۱۰ درصد از نظر گرافیکی و ۳۰ درصد از نظر پردازشی قدرت بیشتری دارد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید