راه‌اندازی گلکسی A24 ،A34 و A54 بدون سنسور تشخیص عمق در سال آینده!

راه‌اندازی گلکسی A24 ،A34 و A54 بدون سنسورهای تشخیص عمق!خبر فوری! سامسونگ از برند Nothing تقلید می‌کند! خب، واقعاً نه، اما طبق گزارش جدیدی از کشور کره، سال آینده به فلسفه دوربین این برند جدید نزدیک‌تر می‌شود.

حذف سنسور تشخیص عمق در گلکسی A24 ،A34 و A54

ظاهراً، سامسونگ دوربین‌های تشخیص عمق را از پشت مدل‌های جدید گلکسی A24 ،A34 و A54 که قرار است در سال ۲۰۲۳ عرضه شوند، حذف خواهد کرد؛ در حالی که دوربین‌های ماکرو تقریباً بی‌فایده را از این تلفن‌ها حذف نخواهد کرد.

سامسونگ در نیمه راه برای تبدیل شدن بیشتر به Nothing- شرکتی که به تازگی گوشی خود را با تنها دو سنسور دوربین (سنسور اصلی و فوق عریض) معرفی کرده است-  تغییراتی در گوشی‌های گلکسی A24 ،A34 و A54 خود اعمال خواهد کرد.

راه‌اندازی گلکسی A24 ،A34 و A54 بدون سنسور تشخیص عمق در سال آینده! - gsmarena 000 ۱ 1راز آشکار در صنعت در چند سال گذشته این بوده است که اکثر میان رده‌های در یک رنج قیمت در واقع فقط دو دوربین مفید دارند، دوربین اصلی و فوق عریض، اما سازندگان احساس کرده‌اند که باید یک دوربین از بخش پشتی گوشی‌ها کاهش دهند.

تورم مشهودی که در گوشی‌های سامسونگ، پوکو یا ردمی ۲۰۰ دلاری با دوربین‌های شگفت‌انگیز می‌بینیم می‌تواند به دلیل تعداد بسیار زیاد دوربین‌ها باشد. کسی نمی‌داند این تورم چه زمانی به پایان می‌رسد اما این روند واقعاً نمی‌تواند به این زودی‌ها از بین برود و به نظر می‌رسد سامسونگ سهم خود را برای کمک انجام خواهد داد یا در حد شایعه هم شروع خوبی خواهد بود.

راه‌اندازی گلکسی A24 ،A34 و A54 بدون سنسور تشخیص عمق در سال آینده! - gsmarena 001 3همین گزارش ادامه می‌دهد که گلکسی A24 با سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین اولتراواید ۸ مگاپیکسلی و دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی عرضه می‌شود، در حالی که A34 با دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی عرضه می‌شود و دو دوربین دیگر را یکسان نگه می‌دارد.

گوشی A54 که بالاترین رده این گروه است، تنها در صورتی که این گزارش درست باشد، در بخش پشتی، یک دوربین فوق عریض ۵ مگاپیکسلی و دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی که الزامی است، قرار می‌گیرد.

ظاهراً سامسونگ قصد دارد از قطعاتی که در سنسورهای عمق استفاده می‌شود، برای «تقویت» مشخصات ضروری دوربین‌ برای دیگر سنسورهای گوشی‌های گلکسی A24 ،A34 و A54 استفاده کند. گفته می‌شود که گلکسی A34 در ماه مارس سال آینده وارد بازار می‌شود، در حالی که A54 باید یک ماه بعد وارد بازار شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید