آیفون SE 4 یا معرفی نمی‌شود یا معرفی‌اش به تعویق می‌افتد!

آیفون SEمینگ چی کو، تحلیلگر، ادعا می‌کند که اپل از فروش آیفون‌های میان‌رده به هیچ عنوان راضی نیست و در نتیجه، انتظار می‌رود که کوپرتینویی‌ها معرفی آیفون SE 4 را تا سال ۲۰۲۴ لغو یا حداقل به تعویق بیاندازد. این شرکت باید استراتژی و قیمت خود را مجدداً ارزیابی کند زیرا نسل بعدی آیفون SE طراحی تمام صفحه خواهد داشت که به معنای هزینه بالاتر تولید این محصول است.

به گفته این تحلیلگر، کاهش و به تعویق انداختن گوشی جدید به کاهش “هزینه های غیرضروری توسعه محصول جدید” کمک می‌کند و همچنین به شرکت کمک می کند تا “چالش‌های رکود اقتصادی جهانی در سال ۲۰۲۳” را مدیریت کند.

رندرهای اولیه حاکی از آن بود که آیفون SE 4 که احتمالاً آیفون SE (2024) نامیده می‌شود، بر اساس آیفون XR ساخته خواهد شد. نسل X اولین نسلی بود که Touch ID را حذف کرد و Face ID را به عنوان تنها روش احراز هویت بیومتریک باقی گذاشت، و اکنون انتظار می‌رود که سری SE هر زمان که معرفی شود همین روند را ادامه دهد و دیگر خبری از تاچ آی دی روی آن نباشد.

اپل معمولاً آیفون SE را در بهار معرفی می‌کند، یعنی حداقل ۱۵ ماه تا ورود گوشی باقی مانده است و می‌توانیم مطمئن باشیم که چیپست اصلی‌ترین تغییر نسبت به iPhone XR خواهد بود که به دوربین کمک می‌کند عکس‌های بهتری بگیرد و iOS بهتر و روان‌تر عمل کند.

با این حال، زمان کافی برای اپل برای تجدید نظر در تصمیماتش وجود دارد، به این معنی که در این مرحله هیچ چیز نهایی نیست.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید