ریزر سری جدید هدست Kaira را برای PS5 رونمایی کرد

ریزر سری جدید هدست Kaira را برای PS5 رونمایی کرد

شرکت ریزر به تازگی دو مدل از سری هدست Kaira را برای کنسول PS5 سونی رونمایی کرده است که به قابلیت‌های مختلفی مجهز شد.

یکی از آنها مدل استاندارد و دیگری مدل Pro هدست Kaira است. اگرچه در بیشتر مشخصات یکسان هستند، اما نسخه Pro ویژگی‌های چشمگیری دارد.

هر دو گزینه از قابلیت اتصال بی سیم با قابلیت پشتیبانی دانگل USB-C پشتیبانی به عمل می‌آورند. Kaira Pro برای اولین بار در کنار Kraken V3 Pro ظاهر شد، دومین هدست بازی Razer است که به فناوری HyperSense لمسی مجهز شد. ناگفته نماند که هدست جدید ریزر از قابلیت DualSense و فناوری صدا سه بعدی پشتیبانی می‌کند و بازیکنان را در صدایی رسا غوطه ور می‌سازند.

مدل پرو ۲۰۰ دلاری از درایورهای تیتانیومی ۵۰ میلی‌متری استفاده می‌کند که با بالشتک‌های فوم پوشیده شده‌اند. دارای یک میکروفون سوپرکاردیوئید HyperClear جداشدنی است که وقتی هدست در حالت سیمی متصل نیست، جک ۳.۵ میلی‌متری صدا را متصل می‌کند. همچنین از نورپردازی Chroma RGB پشتیبانی می‌کند که کاربران می‌توانند آن را از طریق برنامه موبایل Razer سفارشی کنند.

هدست Kaira صدایی رسا و طراحی حرفه‌ای

در مقابل مدل ۱۰۰ دلاری هدست Kaira هم به فناوری HyperSense مجهز شد که همانند مدل پرو از بالشتک‌های فومی برخوردار است و شامل درایورهای ۵۰ میلیمتری می‌شود. ریزر مدعی است که این مدل در حال بی سیم ۳۰ ساعت عمر باتری دارد، اما Kaira Pro دارای ۲۰ ساعت با روشن بودن Chroma RGB و سایر قابلیت‌ها. علاوبر PS۵، هر دو هدست Kaira با رایانه شخصی و موبایل هم سازگاری دارند.

ریزر سری جدید هدست Kaira را برای PS5 رونمایی کرددر نهایت، Razer یک پایه شارژ ۳۰ دلاری برای کنترلر DualSense هم معرفی کرده که در سه رنگ راهی بازار خواهد شد. دو هدست جدید از نوامبر دردسترس هستند و پایه شارژر کنترلر نیز هم اکنون قابل تهیه است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید