جان ویک 4: تاریخ انتشار، بازیگران و هر اطلاعاتی که لازم دارید، بدانید

جان ویک 4تابستان آینده، جان ویک دوباره باز می‌گردد و او عصبانی است. در ابتدا قرار بود جدیدترین نسخه جان ویک 4 در پیش از این اکران شود، اما همه می‌دانیم که این اتفاق نیفتاد. اکنون باید تا تابستان سال ۲۰۲۲ منتظر بمانیم. اما در حالی که منتظر می‌مانیم، هر اطلاعاتی که در مورد این فیلم محبوب لازم باشد، را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

تاریخ انتشار جان ویک 4 و جایی که می‌توان آن را تماشا کرد

John Wick 4: Every Martial Arts Movie Star Appearing In The Sequel

جان ویک 4: فصل 4 ، در حال حاضر قرار بود در ۲۷ مه (۷ خرداد) ۲۰۲۰ اکران شود. پس از آن برنامه این بود که فیلم را در ۲۱ مه ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت)، که تاریخ اکران اصلی The Matrix نیز بود، اکران کنند. در نهایت این تاریخ نیز تصویب نشد و البته COVID-19 نیز مانع از اکران این فیلم شد. در حال حاضر، جان ویک 4 اکران سینمایی خواهد شد، اما با توجه به روند اوضاع همه گیری، این تاریخ نیز می‌تواند تغییر کند.

جان ویک 4 چیست؟

John Wick 4: Where You Know The Movie's Newest Martial Arts Villain From

John Wick 4 چهارمین فیلم از مجموعه ‌فیلم‌های John Wick است. خیلی عجیب است که فکر کنیم این فیلم چهار دنباله را به همراه آورد، اما اینطور شد. این فیلم حتی الهام بخش فیلم‌هایی مانند، Ballerina و مینی سریال The Continental شد. قطعا همه ما وقتی اولین بار ایده این فیلم را شنیدیم فکر کردیم که داستان احمقانه‌ای دارد. مردی که به دنبال سگش است! سپس فیلم اکران شد و همه نگاه‌ها را به سمت خود جلب کرد. داستان واقعا جذاب و هیجان انگیز بود و طرفداران زیادی پیدا کرد.

خلاصه داستان جان ویک 4

John Wick 5 é confirmado e será filmado junto com o quarto filme

در حال حاضر هیچ خلاصه‌ای وجود ندارد در پایان جان ویک: فصل 3 پارابلوم، جان ویک چندین بار توسط دوستش وینستون مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سپس از سقف سقوط کرد. اما از آنجا که جان ویک جان سخت است و همچنان زنده می‌ماند، از سقوط جان سالم به در برد. جان که به شدت مجروح شد، به مکان زیرزمینی منتقل شد و در آنجا با باویری کینگ مجروح متحد شد. از این رو می‌توان حدس زد که جان (و پادشاه باویری) به دنبال بالادستی‌ها، گروهی از اربابان جنایتکار قدرتمند که زیرزمین را اداره می‌کنند، خواهند رفت.

جان ویک 4 کارگردان و بازیگران

John Wick 4' is coming, it won't be a happy ending for Keanu Reeves

چاد استاهلسکی، که سه فیلم دیگر جان ویک را کارگردانی کرده است، دوباره جان ویک 4 را کارگردانی می‌کند. فیلمنامه این فیلم برگرفته از ایده شای هاتن و مایکل فینچ است که بر اساس شخصیت‌های ساخته شده توسط درک کلستاد ساخته شده است. Stahelski ، Basil Iwanyk و Erica Lee تهیه کنندگان این فیلم هستند. تایلر بیتس و جوئل جی ریچارد مسئول موسیقی هستند. دن لاستسن نیز فیلمبردار است.

جان ویک 4 بازیگران

John Wick 4' Scheduled for Summer 2021 by Lionsgate - Variety

ستاره جان ویک 4 بار دیگر کیانو ریوز است. بقیه بازیگران شامل لارنس فیشبرن، لنس ردیک، ایان مک شین، دونی ین، رینا ساویاما، شامیر اندرسون، بیل اسکارسگارد، اسکات ادکینز، هیرویوکی سانادا، مارکو زارور و کلنسی براون هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید