اولین خودروی برقی جیپ با نام Jeep Avenger رونمایی شد

اولین خودروی برقی جیپ با نام Jeep Avenger رونمایی شدکمپانی جیپ اولین خودروی الکتریکی خود را با نام SUV جمع و جور جیپ انتقام‌جو (Jeep Avenger) رونمایی کرده است که عمدتاً برای بازار اروپا هدف‌گذاری شده است و در اوایل سال ۲۰۲۳ به فروش می‌رسد.

Jeep Avenger با موتور الکتریکی ۱۶۵ اسب بخار

جیپ انتقام جوی جدید در کارخانه لهستانی استیلانتیس در شهر تیچی تولید خواهد شد. این خودرو بر روی یک پلتفرم الکتریکی ۴۰۰ ولتی ساخته شده و از یک موتور الکتریکی ۱۶۵ اسب بخاری با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر نیرو می‌گیرد. 

اولین خودروی برقی جیپ با نام Jeep Avenger رونمایی شد - 1665991137 513 Jeeps first electric car unveiledاین جیپ جدید از شش حالت رانندگی پشتیبانی می‌کند: عادی (برای رانندگی روزمره)، اسپرت، اکو (برای افزایش ذخیره انرژی)، برف، گل و شن. این خودرو یک باتری ساخته‌شده توسط Stellantis با ظرفیت ۵۴ کیلووات ساعت را دارد  که برد ۴۰۰ کیلومتر را در چرخه WLTP برای آن فراهم می‌کند. شارژ با آداپتور ۱۰۰ کیلوواتی از ۲۰ تا ۸۰ درصد، ۲۴ دقیقه طول می‌کشد و تنها سه دقیقه شارژ به شما امکان می‌دهد ۳۰ کیلومتر مسافت را طی کنید. شارژ کامل با کابل AC با ظرفیت ۱۱ کیلوواتی ۵.۵ ساعت طول می‌کشد.

Jeep Avenger جدید تنها ۴.۰۸ متر طول دارد. دارای برآمدگی‌های کوتاه در جلو و عقب است که باعث بهبود تناسبات، قدرت مانور و قابلیت خارج از جاده می‌شود. فاصله آن از زمین ۲۰۰ میلی‌متر است.

اولین خودروی برقی جیپ با نام Jeep Avenger رونمایی شد - 1665991139 88 Jeeps first electric car unveiledفضای داخلی Jeep Avenger دارای یک صفحه ابزار دیجیتال با قطر ۷ یا ۱۰.۲۵ اینچ (بسته به پیکربندی) و یک صفحه‌نمایش مرکزی ۱۰.۲۵ اینچی از سیستم چند رسانه‌ای است. همچنین دارای صندلی‌های چرمی با ماساژ و تنظیمات متعدد، سانروف و شارژر بی‌سیم برای گوشی‌های هوشمند است. حجم کل محفظه‌های ذخیره‌سازی در کابین به ۳۴ لیتر می‌رسد.

از سیستم‌های ایمنی فعال و کمک راننده، جیپ Avenger یک سیستم نظارت بر نقاط کور، تشخیص علائم ترافیکی و کروز کنترل تطبیقی ​​با حفظ خط خودکار و ترمز اضطراری در مقابل عابران پیاده و موانع دریافت کرد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید