هدفون JBL Tune Flex با عمر باتری 8 ساعته معرفی شد

هدفون JBL Tune Flex در هند عرضه شد.شرکت JBL در روز سه‌شنبه، هدفون‌های بی‌سیم جدیدی را در هند با نام JBL Tune Flex عرضه کرد. این شرکت ادعا می‌کند که آنها اولین TWS “تبدیل پذیر” در جهان هستند، به این معنی که می‌توانید با تغییر نوک گوش، آنها را به هدفون‌های باز یا عایق صدا تبدیل کنید. بیایید در این خبر مشخصات این هدفون را بررسی کنیم.

مشخصات JBL Tune Flex

هدفون‌های جدید JBL Tune Flex مجهز به درایورهای ۱۲ میلی‌متری هستند و دارای صدای باس خالص JBL هستند. همچنین این هدفون دارای شش حالت تنظیم حذف نویز فعال (ANC)، کنترل صوتی هندزفری و رتبه IPX4 است.

همانطور که گفته شد، این هدفون دارای طراحی قابل تغییر(طراحی باز) است که Sound Fit نامیده می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید صدای ناخواسته را مسدود کنید، می‌توانید آن را به حالت عایق صدا تغییر دهید.

هدفون JBL Tune Flex در هند عرضه شد.
هدفون‌های JBL دارای ANC هستند. همچنین این هدفون دارای «ویژگی Smart Ambient» است که به صدا اجازه می‌دهد تا با محیط درگیر شوید. این هدفون دارای چهار میکروفون است تا تجربه تماس بهتری را به شما ارائه دهد.
 
در مورد باتری، ادعا می‌شود که هدفون‌های JBL Tune Flex با خاموش بودن ANC تا ۸ ساعت دوام می‌آورند. با روشن بودن ANC، هدفون‌های هدفون فقط تا ۶ ساعت پخش می‌شوند. علاوه بر این، قاب، ۲۴ ساعت باتری اضافی را فراهم می‌کند. طبق گفته شرکت، این هدفون‌ها می‌توانند تا ۲ ساعت زمان پخش را تنها در ۱۰ دقیقه شارژ ارائه دهند.
 
علاوه بر این، هدفون‌ها دارای ویژگی کنترل صوتی هندزفری هستند که می‌توان آن را از طریق دستیار گوگل کنترل کرد. این هدفون‌ها دارای استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر آب و تعریق هستند.
 

قیمت JBL Tune Flex

هدفون JBL Tune Flex در هند عرضه شد.

JBL Tune Flex قیمتی معادل ۶۹۹۹ روپیه (تقریباً ۸۹ دلار) در هند دارد. این هدفون در تنها گزینه رنگ مشکی ارائه می‌شوند و می‌توان آنها را در Flipkart و JBL.com خریداری کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید