جرد لتو در فیلم زندگینامه کارل لاگرفلد ایفای نقش می‌کند

جرد لتو در فیلم زندگینامه کارل لاگرفلد ایفای نقش می‌کندجرد لتو قرار است در یک فیلم زندگینامه‌ای جدید درباره طراح مد فقید آلمانی کارل لاگرفلد بازی کند. این پروژه توسط کمپانی تولید پارادوکس Leto & Emma Ludbrook به همراه لیبل House of Karl Lagerfeld تولید خواهد شد.

گزارش شده است که این داستان روابط کلیدی زندگی کارل لاگرفلد را پوشش می‌دهد که از طریق یک لنز غیرقابل پیش‌بینی روایت می‌شود و در حال حاضر گفتگوهایی با فیلم‌سازان در جریان است.

جرد لتو در فیلم زندگینامه کارل لاگرفلد ایفای نقش می‌کند - لاگرفلدکارل لاگرفلد نابغه‌ای بود که از بچگی علاقه‌ی زیادی به دنیای مد و فشن داشت و در نهایت در فوریه ۲۰۱۹ پس از شش دهه فعالیت حرفه‌ای در این زمینه درگذشت، اما هنوز هم تا به امروز یک چهره مهم در دنیای مد باقی مانده است، با تم مت گالا سال آینده که به کار او اختصاص یافته است.

او در اواخر دهه ۱۹۶۰ در فندی کار کرد و سپس در دهه ۱۹۷۰ به کلویی رفت. در سال ۱۹۸۲ او به Chanel رفت، که در آن زمان یک برند تقریباً مرده بود و آن را اصلاح و به یک غول مد تبدیل کرد. او تا زمان مرگ با این برند باقی ماند.

چندین نفر از قابل اعتمادترین افراد معتمد لاگرفلد – مدیرعامل سابق شرکت، پیر پائولو ریگی، مشاور نزدیک کارولین لیبار و دستیار شخصی/ بادیگارد سباستین جوندو، همگی تهیه‌کنندگان اجرایی خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید