گوگل بالاخره به‌روزرسانی ژانویه را برای پیکسل 6 و 6 پرو ارائه کرد!

گوگل بالاخره به‌روزرسانی ژانویه را برای پیکسل 6 و 6 پرو ارائه کرد! دو گوشی گوگل پیکسل ۶ و ۶ پرو بالاخره به‌روز‌رسانی ژانویه (دی) را دریافت کردند. علاوه بر این، گوگل تصاویر سیستم و فایل‌های OTA را برای Pixel duo نیز منتشر کرده است. به‌روز‌رسانی ژانویه تمام اصلاحاتی را که در به‌روز‌رسانی دسامبر (آذر) وجود داشت و به‌علاوه برخی موارد جدید را برای این ماه به ارمغان آورد.

اگر اکنون وصله نوامبر در تلفن همراهتان نصب است، حجم به‌روزرسانی ژانویه برای شما ۲۱۵ مگابایت خواهد بود و اگر وصله دسامبر نصب است، فقط ۴٠ مگابایت خواهد بود.

لیست رفع اشکالات اصلی به‌روزرسانی ژانویه برای پیکسل ۶ و ۶ پرو

به تازگی یک لیست طولانی از اصلاحات در صفحه پشتیبانی گوگل برای به‌روزرسانی ژانویه منتشر شده که شامل:

  • استفاده از Call Screen مربوط به برقراری تماس‌های اضطراری
  • رفع اشکال در رابطه با تخلیه باتری تحت برخی شرایط
  • اصلاحات کلی رابط کاربری از قبیل بهبود تجربه کاربر و برقراری Wi-Fi پایدارتر

گوگل بالاخره به‌روزرسانی ژانویه را برای پیکسل 6 و 6 پرو ارائه کرد! - gsmarena 0001به دلیل مشکلاتی که برای کاربران پیکسل ۶ در ماه دسامبر ایجاد شد، گوگل موظف شد باگ‌های موجود در نسخه‌های نرم‌افزاری را برطرف کند اما در نهایت باعث ایجاد مشکلات سیگنالی برای کاربران در سراسر جهان شد؛ حتی باعث شد گوگل چند ویژگی انحصاری پیکسل خود را به دلیل اشکالات غیرفعال کند.
برخی از کاربران به‌روزرسانی دسامبر را نصب کردند و برخی دیگر که از باگ‌های به‌روزرسانی دسامبر آگاه بودند، در به‌روزرسانی نوامبر باقی ماندند تا زمانی که Google بتواند همه چیز را با وصله ماه دسامبر با تأخیر حل کند که هرگز برای کسانی به‌روزرسانی نوامبر را داشتند، ارائه نشد.

گوگل بالاخره به‌روزرسانی ژانویه را برای پیکسل 6 و 6 پرو ارائه کرد! - gsmarena 004 5همانطور که گوگل وعده داده بود، به‌روزرسانی‌های پیکسل ۶ و ۶ پرو بالاخره از ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) آغاز شد و به احتمال زیاد در هفته آینده برای همه دستگاه‌های پیکسل ۶ در دسترس قرار می‌گیرد. در طی چند روز گذشته، به‌روزرسانی ژانویه در تاریخ ۴ ژانویه (۱۴ دی) برای کاربران قدیمی پیکسل منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید