هیو جکمن به «ددپول 3» باز می‌گردد

جکمن از بازگشت "ددپول 3" صحبت کردهیو جکمن، هنرپیشه، یک قطعه بلند برای تنوع ساخته است که در فیلم آینده‌اش “The Son” قرار دارد. بخشی از گفتگو به سمت سومین فیلم آینده “ددپول 3” برمی‌گردد.

هیو جکمن، هنرپیشه فیلم ددپول 3

جکمن از بازگشت "ددپول 3" صحبت کرد

جکمن می‌گوید وقتی گفت که در نقش ولورین بازنشسته می‌شود واقعاً منظورش این بوده است. سپس در سال ۲۰۱۶ در نمایش اولین فیلم «ددپول» شرکت کرد:

۲۰ دقیقه بودم و می‌گفتم: «آه، لعنتی!» تنها چیزی که مدام در ذهنم می‌دیدم «۴۸ ساعت» با نیک نولتی و ادی مورفی بود. بنابراین برای مدت طولانی در حال دم کردن است. فقط بیشتر طول کشید تا به اینجا برسم.»

تا پایان آگوست امسال، در طی یک سفر جاده‌ای به ساحل با خانواده‌اش، جکمن تصمیم گرفت به این نقش بازگردد. او با رینولدز تماس گرفت که “روزانه” برای فیلمی از ولورین-ددپول درخواست می‌کرد.

جکمن از بازگشت "ددپول 3" صحبت کرد

جکمن می‌گوید: «فکر می‌کنم، در واقع، او تسلیم شده بود و شوک بزرگی برای او بود. مکث گسترده‌ای صورت گرفت و سپس گفت: «من نمی‌توانم زمان این اتفاق را باور کنم.» رینولدز به جکمن فاش کرد که قرار است با کوین فایگی، رئیس استودیو مارول در مورد «ددپول 3» ملاقات کند. هنگامی که جکمن وارد شد، بینایی تثبیت شد.

رینولدز در مورد فرود جکمن می‌گوید: “اوه خدای من، من هیجان زده هستم. مثل هفته خانه قدیمی است. اینکه هر روز با یکی از نزدیکترین دوستانم سر صحنه فیلمبرداری باشم، رویایی است که به حقیقت می‌پیوندد. اما انجام این کار با این دو شخصیت نمادین در کنار هم، فراتر از وحشیانه‌ترین رویاهای ما است.»

به گفته جکمن، مشخصات فیلم همچنان در دست نیست، از جمله عنوان پایانی که به خوبی نام «۳» را حذف می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید