جک دورسی از سمت مدیر عاملی توییتر کناره‌گیری کرد!

جک دورسی از سمت مدیر عاملی توییتر کناره‌گیری کرد!در اعلامیه‌ای غیرمنتظره، یکی از بنیان‌گذاران توییتر تایید کرد که مدیر عامل توییتر (جک دورسی) از سمت خود کناره‌گیری کرده است. پاراگ آگاروال ( CTO مدیر ارشد فناوری سابق) در حال حاضر فورا به‌ عنوان مدیر عامل، کار خود را آغاز کرده است. برت تیلور اکنون به عنوان رئیس هیئت مدیره توییتر منصوب شده است و جک دورسی تا ماه می ۲۰۲۲ (اردیبهشت-خرداد ۱۴۰۱) در هیئت مدیره توییتر باقی خواهد ماند تا مدتی به توییتر کمک کند.

جک دورسی از سمت مدیر عاملی توییتر کناره‌گیری کرد!جک دورسی در صفحه توییتر خود اینگونه نوشت:

-من از توییتر استعفا دادم.

-پاراگ آگاروال فردی کنجکاو، کاوشگر، منطقی، خلاق، خواستار، خودآگاه و فروتن است. او با قلب و روح (تمام وجود) رهبری خواهد کرد و کسی است که هر روز از او یاد می‌گیرم و من به او به عنوان مدیر عامل اعتماد فراوانی دارم.

دورسی در بیانه‌ای اعلام کرد: من معتقدم که بسیار مهم است که یک شرکت بتواند به تنهایی، فارغ از نفوذ یا جهت‌گیری بنیان‌گذارش بایستد. من می‌خواهم همه شما بدانید که گیرنده‌ی این تصمیم خودم هستم، البته برای من سخت بود. من این خدمات، شرکت و همه شما را بسیار دوست دارم. من واقعا غمگین هستم، در عین حال واقعا خوشحالم. شرکت‌های زیادی وجود ندارند که به این سطح برسند و بنیان‌گذاران زیادی وجود ندارند که شرکت خود را با اعتماد به نفس رهبری کنند. من ثابت خواهم کرد که تصمیم من کاملا عقلانی بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید