شایعه داغ جدید در مورد iPod touch به همراه‌ رندهای منتشر شده از آن

iPod touchجدیدترین نسخه iPod touch اپل در ماه مه (اردیبهشت) سال ۲۰۱۹ با نمایشگری ۴ اینچی و مجهز به تراشه A10 Fusion منتشر شد. این دستگاه دوربین ۱.۲ مگاپیکسلی FaceTime در جلو با یک دوربین ۸ مگاپیکسلی در پشت قرار داشت. گزینه‌های ذخیره سازی ۳۲ گیگابایتی، ۱۲۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی را نیز شامل می‌شد. در حالی که گزینه‌های رنگی شامل خاکستری فضایی، نقره‌ای، طلایی، آبی، صورتی و PRODUCT (قرمز) بود. دامنه قیمت این دستگاه از ۱۹۹ دلار تا ۳۹۹ دلار را شامل می‌شد.

طبق توئیتی از استیو موزر، نویسنده  MacRumors، شایعه شده که iPod touch بعدی اپل پاییز امسال به مناسبت بیستمین سالگرد iPod معرفی شود. توییت آقای موزر همچنین شامل رندرهای جدید iPod touch است که توسط Moser ، @ AppleLe257 @ وRendersbyIan ایجاد شده‌اند. این رندرها یک گوشی با حاشیه‌های عظیم، یک دوربین جلو در حاشیه بالا و یک دوربین واحد در عقب را نشان می‌دهد.

همانند آیفون ۱۲، کناره‌های این دستگاه مسطح است و گرد نیست. با این حال، به نظر نمی‌رسد که Face ID روی صفحه باشد و هیچ نشانه‌ای از این که iPod touch جدید دارای اسکنر اثر انگشت Touch ID است، وجود ندارد. اگرچه ممکن است یک دکمه مانند iPad Air (۲۰۲۰) روی آن وجود داشته باشد. ارائه‌ها به iPod touch (۲۰۲۱) طرحی شبیه به تبلت جدید اپل می‌دهد.

در نوامبر سال ۲۰۲۰، اپل iPod touch را به Apple Music PR خود اضافه کرد. خوب حالا ما می‌دانیم چرا. این پاییز اپل قصد دارد نسخه بعدی iPod touch را منتشر کند. با تشکر از @ AppleLe257 برای تهیه اطلاعات وApple_Tomorrow برای ارائه!

pic.twitter.com/ImQQj3hxDc

– استیو موزر (SteveMoser) ۲۱ مه ۲۰۲۱

قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید، موزر خاطرنشان می‌کند که ارائه‌ها به طور مستقل تأیید نشده‌اند، به همین دلیل است که می‌گوید باید با آنها به عنوان یک شایعه رفتار کرد نه یک خبر لورفته.

مطلب قبلیاپل به روزرسانی‌های 5G iPadOS را برای 2021 iPad Pro امکان پذیر می‌کند
مطلب بعدیمیکروسکوپ جدید با بالاترین تفکیک پذیری نسبت به اتم‌ها تولید شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید