تا سال ۲۰۲۵ منتظر فیس آی دی زیر نمایشگر نباشید

یک تحلیلگر محصولات اپل پیش‌بینی کرده بود که تمام پیش‌نیازهای لازم برای قرار گرفتن فیس آی دی در زیر نمایشگر بزودی مهیا خواهد شد و به نظر می‌رسید که رویای داشتن آیفون بدون ناچ در سال آینده به واقعیت تبدیل شود. اما اکنون افشاگر دیگری می‌گوید که باید تا سال ۲۰۲۵ برای آن صبر کنیم.

لاین اصلی آیفون‌های پرچمدار متکی به مجموعه‌ای از سنسورها، از جمله دوربین مادون قرمز و پروژکتور مادون قرمز است که با دوربین جلویی درفیس آی دی زیر نمایشگر «حداقل یک سال تاخیر خورده و به سال ۲۰۲۵ و یا پس از آن موکول شده است». او اضافه کرد که مشکلات سنسورها باعث بوجود آمدن این تاخیر شده است.

از آنجایی که یانگ در مورد مشکلات مربوط به این سنسور توضیح بیشتری نداده، مشخص نیست که چه چیزی مانع اپل از قرار دادن این سنسورها در زیر نمایشگر شده است.

فیس آی دی

داینامیک آیلند سورپرایز اپل برای آیفون ۱۴ پرو بود اما فیس آی دی برای کدام گوشی است؟

اگرچه آیفون‌ها هنوز به طور کامل از شر ناچ خلاص نشده‌اند، اما اپل در سال‌های اخیر ضخامت و طول نوار مشکی گسترده بالای گوشی‌های پرچمدار خود را کاهش داده است.

آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ ​​پرو مکس ویژگی جدیدی به نام Dynamic Island (جزیره پویا) داشتند که تا حدی آن ناچ بزرگ در این گوشی‌ها را پنهان کرده بود و با یک تغییر کاربری هوشمندانه، به عنوان یک کنترل پنل مینیاتوری برای رسانه‌ها و برنامه‌ها استفاده می‌شد.

ZTE Axon 20 5G که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد، اولین گوشی جهان با دوربین جلویی زیر نمایشگر محسوب می‌شود، اما سلفی‌هایی که این گوشی می‌گرفت، واقعاً ناامیدکننده بود. با این حال، گوشی‌های رده بالای اندرویدی از جمله سامسونگ گلکسی Z Fold 3 و Z Fold 4 و همچنین RedMagic 7S Pro استفاده از دوربین‌های زیر نمایشگر را آغاز کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید