تصاویر اولیه آیفون ۱۵ پرو؛ تغییرات بزرگ!

انتظار می رود آیفون ۱۵ پرو در کنار پرو مکس و دو مدل دیگر پاییز امسال و به احتمال زیاد در ماه سپتامبر عرضه شوند.

تصاویر اولیه آیفون ۱۵ پرو چه چیزی را نشان می‌دهند؟

با این حال، ما در اواسط فوریه هستیم و به نظر می رسد در حال حاضر رندرهای اولیه از گوشی آینده اپل را داریم

 این تصاویر مبتنی بر طرح‌های کامپیوتری هستند، بنابراین در اطراف لبه‌ها تیزی‌ای دیده می‌شود. این قبیل فایل‌های کامیپوتری توسط اپل برای سازندگان لوازم جانبی در آسیا قبل از عرضه محصولات جدید ارسال می‌شود، بنابراین آنها می‌توانند هنگام رسمی شدن آیفون جدید، محصولات خود را آماده کنند.

آیفون ۱۵ پرو

در این مورد، گفته می شود که فایل های کامپیوتری که این رندرها بر اساس آنها هستند، از یک سازنده چینی به بیرون درز کرده، که ظاهراً جزو اولین‌ها است که این فایل‌ها را دریافت کرده.

خوب، مقدمه را کنار بگذاریم، ببینیم چه چیز جدیدی می‌بینیم. همانطور که می‌بینید، پورت USB-C بالاخره امسال به آیفون‌ها راه پیدا می‌کند و بارها هم در این شایعه شده بود.

طراحی جدید دیده می‌شود که به نظر می‌رسد اپل قاب را کمی خمیده‌تر می‌کند که باعث می‌شود دست گرفتن گوشی کمی راحت‌تر شود.

برجستگی دوربین در پشت ظاهراً ضخیم‌تر از آیفون ۱۴ پرو است، که ممکن است نشان‌دهنده بهبودهای بیشتر در این فضا با سنسورهای احتمالاً بزرگ‌تر باشد. آرایش سه دوربین و اسکنر LiDAR در داخل جزیره دوربین نسبت به سال گذشته بدون تغییر باقی مانده است.

iphone 15 pro

کلیدهای تنظیم صدا ممکن است دیگر وجود نداشته باشند، اما همانطور که قبلاً شایعه شده بود، کلیدهای خازنی هستند. سوئیچ بی‌صدا نیز طراحی مجددی دارد، زیرا کوچک‌تر و گردتر از قبل شده. انتظار می‌رود اندازه و رزولوشن صفحه‌نمایش آیفون ۱۵ پرو اگر نگوییم مشابه با نمونه قبلی خود باشد، اما این پنل دارای حاشیه‌های نازک‌تری خواهد بود، بنابراین دستگاه جدید به طور کلی کوچک‌تر است.

بررسی آیفون ۱۵ پرو

جزیره دینامیک هنوز وجود دارد و مانند آیفون ۱۴ پرو به نظر می رسد.

به گفته منبع، این رندرها ممکن است “همه جنبه های طراحی نهایی اپل” را منعکس نکنند، بنابراین این را در نظر داشته باشید که شاید تغییرات خیلی بیشتر از آن چیزی که باید هستند.

بررسی آیفون ۱۴ پرو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید