پیش فروش سری آیفون 13 به زودی از اواخر هفته جاری آغاز خواهد شد

پیش فروش سری آیفون 13

اپل به تازگی از سری آیفون 13 با چهار مدل موجود در سه اندازه رونمایی کرد. آیفون 13 مینی و آیفون 13 اکنون ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارند (از ۶۴ گیگابایت)، اما پیش فروش سری آیفون 13 با همان قیمت‌های قبلی در دسترس خواهد بود.. آنها همچنین دارای یک گزینه جدید ذخیره سازی، ۵۱۲ گیگابایت هستند.

پیش فروش سری آیفون 13 به زودی از اواخر هفته جاری آغاز خواهد شد - gsmarena 002

آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس همچنین دارای یک گزینه ذخیره سازی جدید، ۱ ترابایتی هستند، اما گزینه اصلی ۱۲۸ گیگابایت باقی می‌ماند، بنابراین کسانی که در پیش فروش سری آیفون 13 به این اندازه نیاز داشته باشند، هنوز باید هزینه اضافی صرف کنند. اگر با ۱۲۸ گیگابایت کارتان راه می‌افتد، قیمت‌ها از همان قیمت سال قبل در دسترس خواهد بود.

در جدول زیر قیمت پیش فروش سری آیفون 13 در کشورهای مختلف نشان داده شده است. ما فقط به مدل ۱۲۸ گیگابایتی بدون هیچ گونه تخفیف یا پیشنهاد ویژه نگاه می‌کنیم. ممکن است پیش فروش سری آیفون 13 در هر منطقه با اندک تغییراتی در دسترس باشد.

پیش فروش سری آیفون 13 به زودی از اواخر هفته جاری آغاز خواهد شد - Untitled

برای اولین موج، کشورهایی که پیش فروش سری آیفون 13 در آن عرضه می‌شود، می‌توان گوشی‌ها را از ۱۷ ام (جمعه) پیش خرید کرد و باید از ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) آغاز شود. برخی از کشورها (به عنوان مثال تایلند، مالزی) بعدا آنها را با پیش خرید دریافت می‌کنند. سفارشات از ۱ اکتبر (۹ مهر) شروع می‌شود و یک هفته بعد ارسال می‌شود.

به خاطر داشته باشید که برخی از آیفون‌های قدیمی هنوز در دسترس هستند. آیفون 12 پرو دوگانه از بین رفته است، اما 12 مینی هنوز در دسترس هستند و در ایالات متحده به ترتیب از ۷۰۰ دلار و ۶۰۰ دلار شروع می‌شوند. آیفون 11 نیز با قیمت ۶۷۰ دلار هنوز موجود است، حتی آیفون SE همچنان درحال فروش است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید