Face ID در آیفون 13 ممکن است با ماسک و عینک بخار گرفته کار کند

 Face ID در آیفون 13بر اساس یک گزارش جدید، اپل در حال آزمایش نسخه جدیدی از Face ID برای iPhone 13 است. همانطور که در تصویر زیر مشخص است، به کارکنان یک قاب مخصوص برای iPhone 12 داده می‌شود. همانطور که می‌بینید، این قاب دارای آرایه نسل بعدی Face ID در آیفون 13 است و هنگامی که قاب به iPhone 12 کارمند متصل شد، گوشی از آرایه قاب برای احراز هویت استفاده می‌کند و اینجاست که نکته جالب شروع می‌شود. ظاهرا اپل در حال آزمایش داخلی این امر در مقیاس وسیع است و به جای این که به کارکنان منتخب آیفون منتشر نشده‌ای بدهد، این مسیر را انتخاب می‌کند.

اپل از کارمندان خود می‌خواهد که چهره خود را با آیفون 13 Face ID ثبت کنند، اما سعی کنند هنگام استفاده از ماسک و عینک قفل را باز کنید. ظاهرا شرکت می‌خواهد سیستم را با ماسک یا ماسک و عینک (که معمولا در چنین زمانی بخار گرفته می‌شود) آزمایش کند. همه آزمایش‌ها با عینک ویا ماسک روی صورت انجام نمی‌شود، برخی از این آزمایش بسیار عمیق است، با چندین سناریوی داخلی و خارجی که شامل هر نوع عینک و ماسک است.

iPhone 13 Face ID might work with masks and foggy glasses

امیدوارم این بدان معنا باشد که خانواده آیفون 13 قادر خواهند بود هنگام ماسک زدن (بدون عینک یا بدون عینک) شما را احراز هویت کنند، بدون نیاز به اپل واچ برای کمک به این روند. البته، گزینه دیگری برای اپل وجود داشت و آن استفاده از سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش است، اما ظاهرا آن مورد حذف شده و Face ID در آیفون 13 در صدر بررسی است.

در Face ID در آیفون 13 سنسورها در مقایسه با نسخه قدیمی‌تر تغییر کرده‌اند، در حال حاضر دوربین در سمت چپ قرار دارد و بخش فیس آیدی در کنار آن است. همه این بخش‌ها باید موجب یک ناچ باریک‌تر  در iPhone های آینده شود.

iPhone 13 Face ID might work with masks and foggy glasses

توجه داشته باشید که تصاویر پرونده Face ID در آیفون 13 واقعی نیستند، در عوض بر اساس تصاویر واقعی ارائه شده‌اند: ایده محافظت از منابع عکس‌ها بود، زیرا موارد عکس‌های واقعی علائم شناسایی روی آنها به منظور جلوگیری از این نوع درز اخبار منظور شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید