نسل جدید آیفون‌ها، شارژ بی‌سیم معکوس خواهند داشت

نسل جدید آیفون‌ها شارژ بی‌سیم معکوس خواهند داشتآیفون 14 پرو که نسخه بهبودیافته آیفون 13 پرو با بریدگی جزیره دینامیک جدید و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی است، فاقد قابلیتی است که بسیاری از گوشی‌های پرچمدار دیگر برندها دارند. ما در مورد شارژ بی‌سیم معکوس صحبت می‌کنیم.

این ویژگی در بسیاری از گوشی‌های هوشمند اندرویدی وجود دارد که قیمت برخی از آن‌ها بسیار کمتر از آیفون 14 پرو است. به گفته Patently Apple، برای خوشحالی طرفداران، وضعیت باید در گوشی‌های هوشمند جدید اپل تغییر کند، زیرا شرکت کوپرتینویی حق اختراع شارژ بی‌سیم معکوس آیفون را دریافت کرده است.

تنها سوال این است که چه زمانی این ویژگی در آیفون آغاز خواهد شد. طبق شایعات اولیه، آیفون 15 باید کانکتور USB-C مورد انتظار و سرعت شارژ سریع‌تر را دریافت کند. آیا اپل معرفی شارژ بی‌سیم معکوس را تا عرضه آیفون 16 به تعویق می اندازد یا خیر، که این را سال آینده متوجه خواهیم شد.

مدیر عامل اپل، کریگ فدریگی، که مسئولیت توسعه iOS را بر عهده دارد، در مصاحبه اخیر خود گفت که Dynamic Island نشان‌دهنده بزرگ‌ترین تغییر در تجربه کاربری آیفون از زمان عرضه آیفون X در پنج سال پیش است.

طبق آخرین داده‌های JPMorgan، میانگین زمان تحویل گوشی‌های هوشمند آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در همه مناطق به ترتیب ۲ روز، ۳۳ روز و ۴۰ روز بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید