رابط کاربری Subscriptions آیفون به روز می شود

رابط کاربری Subscriptions آیفون به روز می شود

شرکت اپل همیشه با نسخه جدید سیستم عامل‌های خود سعی دارد تا تجربه کاربری بهتری رقم زند. حال گفته شده رابط کاربری Subscriptions آیفون با بروزرسانی صورت گرفته اپل ظاهر جدیدی به خود گرفت. اپل به تازگی رابط کاربری Subscriptions در iPhone و iPad را تغییر داد و ظاهر تازه‌ای را معرفی کرد که فاصله بین هر اشتراک را اضافه می‌کند و مشخص کرده کدام اشتراک‌ها فعال و غیرفعال هستند.

کلیک کردن Subscriptions ، جزئیاتی را در مورد قیمت اشتراک و زمانی که برای تمدید تنظیم می‌شود، ارائه می‌دهد، به علاوه رابط گزینه‌هایی را برای اشتراک مجدد در یک اشتراک منقضی شده ارائه می‌دهد. دکمه‌های تمدید، مانند دکمه‌های لغو و گزینه‌های تغییر طرح‌های اشتراک برای سرویس‌هایی مانند Apple One، Apple TV و Apple Music، برجسته‌تر از قبل هستند.

رابط کاربری Subscriptions تغییر چهره می دهد

رابط کاربری Subscriptions جدید را می‌توان در دستگاه‌هایی که iOS 15.5 و بالاتر دارند، از جمله دستگاه‌هایی که iOS 16 بتا دارند، مشاهده کرد. به نظر نمی‌رسد که در iOS 15.4 اپل در دسترس باشد، بنابراین ممکن است به کسانی که به روز رسانی‌های جدیدتری دارند محدود شود. برای دیدن رابط تازه‌سازی‌شده به به‌روزرسانی نرم‌افزاری نیاز نیست، زیرا یک نمای وب را دانلود می‌کند که اپل آن را اصلاح کرده است.

این بخش به روز شده بیشتر مطابق با باقی تغییرات برنامه تنظیمات است که اپل با iOS 15 و به روز رسانی‌های قبلی انجام داده است و یک سیستم مدیریت ساده‌تر و کارآمدتر را ارائه می‌دهد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید