اپل آیفون ۲۰۲۲ را از داشتن سیم کارت فیزیکی محروم می کند

اپل آیفون ۲۰۲۲ را از داشتن سیم کارت فیزیکی محروم می کند

اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر حذف سینی سیم‌کارت از آیفون‌ها در سال ۲۰۲۳ منتشر شده است. مدت کوتاهی پس از آن، MacRumors یک اطلاعات مربوط به ناشناس دریافت کرد، مبنی بر اینکه اپل قبلاً با اپراتورهای بزرگ ایالات متحده در حال مذاکره بوده و به آنها توصیه می‌کند برای eSIM آماده شوند. بنابراین ممکن است آیفون ۲۰۲۲ فاقد این سینی باشد.

نسل بعدی آیفون سپتامبر سال آینده از راه می‌رسند و کاربر @dylandkt توییتر اشاره داشته که این آیفون تفاوت‌های قابل توجهی نسبت به قبل خواهند داشت.

اپل آیفون ۲۰۲۲ با ویژگی‌های جدید

اپل آیفون ۲۰۲۲ را از داشتن سیم کارت فیزیکی محروم می کند

حذف سینی سیم سیم‌کارت فیزیکی از گوشی هوشمند چند مزیت از منظر تولید دارد. اولاً، مکانیزم بیرون انداختن و قرار دادن سینی سیم‌کارت دیگر نیازی به تولید ندارد و نبود آن فضای مناسبی را در داخل آزاد می‌کند. یک پورت کمتر تولید قاب را ساده می‌کند و حذف سینی سیم‌کارت باعث می‌شود گوشی هوشمند راحت‌تر ضدآب باشد.

با حذف جک هدفون توسط اپل و استفاده از لوازم جانبی MagSafe در سال‌های اخیر، این شرکت در صورت حذف اسلات سیم کارت فیزیکی از مدل‌های آینده، گام دیگری به آیفون بدون پورت نزدیک‌تر خواهد شد.

در سال‌های آینده آیفون‌ها می‌توانند از eSIM استفاده کنند و می‌توان آن را همراه با نانوسیم فیزیکی برای ویژگی‌های dualSIM استفاده کرد. برخی از مدل‌های اصلی آیفون می‌توانند از دو کارت نانو سیم کارت پشتیبانی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید