طرح‌های آیفون ۱۵ پرو منتشر شد؛ خدانگهدار طراحی تخت

خبرهایی شنیده می‌شود که قرار است آیفون ۱۵ نسل جدید که شامل آیفون ۱۵ پرو هم می‌شود کاملا با این آیفونی که امروز می‌بینیم متفاوت باشد و این طراحی تخت جای خودش را به طراحی منحنی شکل بدهد. امروز طرحی مفهومی از آیفون ۱۵ منتشر شده که می‌تواند نظر ما را در مورد طراحی غیرتخت آیفون کاملا تغییر دهد.

بر اساس گزارش قبلی متوجه شده بودیم که آیفون ۱۵ دارای لبه های منحنی به جای لبه‌های مربعی است که ما با آن آشنا هستیم، این طرح مفهومی امروز دقیقاً همین را به تصویر می‌کشد و در حالی که شایعات قبلی ظاهری شبیه به iPhone 5C را پیشنهاد می‌کردند، این مفهوم فراتر می‌رود و چیزی شبیه به iPhone XR به ما می‌دهد، ظاهری که امروزه همچنان محبوب است.

در مورد دور شدن از طراحی مربعی و به سمت چیزی منحنی‌تر خیلی مطمئن نبودیم، اما این رندرها قطعاً نظر ما را تغییر داده‌اند. آن‌ها در تعدادی رنگ از جمله قرمز، مشکی اسپیس ایکس، طلایی و خاکستری تصور می شوند. احتمالا این رنگ‌ها را در بین انواع مختلف مدل‌های آیفون مثل آیفون ۱۵ پرو یا شاید هم آیفون ۱۵ پرو مکس ببینیم.

رنگ نقره‌ای با این طراحی ما را به یاد آیفون ۶ می‌اندازد و این چیز بدی نیست. در واقع، ممکن است خیلی هم از آن خوشمان بیاید.

آیفون ۱۵ پرو

ویژگی‌های آیفون ۱۵ پرو

بقیه کانسپت به ما نشان می‌دهد که از اینجا به بعد چه انتظاراتی از یک آیفون پرو داریم؛ به این صورت که جزیره داینامیک پس از اولین نمایش خود در آیفون ۱۴ پرو، قطعا در نسخه‌های بعدی تا چند سال دیده می‌شود و اپل به همین سادگی‌ها دست از سر آن برنمی‌دارد و البته هیچ کلید Home نیز در هیچ کجا دیده نمی‌شود.

در داخل، انتظار داریم آیفون ۱۵ پرو یک تراشه جدید A17 Bionic داخل خودش داشته باشد در حالی که سیستم‌های دوربین ارتقا یافته محتمل به نظر می‌رسد. ممکن است از دوربین پریسکوپ برای آیفون ۱۵ پرو مکس که نسخه بزرگ‌تر است استفاده شود، اما هنوز به اندازه کافی با عرضه فاصله داریم که برای اطمینان بیشتر بتوانیم به اطلاعات اطمینان کنیم.

در مورد جدول زمانی، ما همچنان می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اپل خط تولید آیفون ۱۵ خود را در ماه سپتامبر یا حدوداً در حوالی ماه سپتامبر راه اندازی کند، با استناد به این که نسخه‌های قبلی در همین زمان‌ها خط تولیدشان راه اندازی شده. 

طرح‌های آیفون ۱۵ پرو منتشر شد؛ خدانگهدار طراحی تخت - iphone 15 pro طرح‌های آیفون ۱۵ پرو منتشر شد؛ خدانگهدار طراحی تخت - iphone 15

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید