گوشی iPhone 15 Pro با پورت USB-C و دوربین زوم پریسکوپ

انتشار اطلاعاتی بیشتر از گوشی iPhone 15 Pro اپل

تاکنون شایعات بسیاری درباره سری آیفون ۱۴ اپل منتشر شده است. این خانواده بیش از ۴ مدل خواهد داشت که بهترین مدل‌ها، آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس هستند. حال به تازگی جزئیاتی درباره گوشی iPhone 15 Pro اپل بدست آورده‌ایم که نشان می‌دهد با مدلی ارتقایافته روبه‌رو هستیم.

گفته‌شده نسخه پرو آیفون ۱۴ بیش از ۱۱۰۰ دلار قیمت دارد و هر یک از مدل‌های نسل جدید آیفون ۱۰۰ دلار بیشتر نسبت به نسل پیشین قیمت دارند.با اینکه آیفون ۱۴ پرو مکس یک مدل خاص و بهبودیافته است، مدل بعدی یعنی گوشی iPhone 15 Pro اپل قرار است یک گزینه برجسته‌تر باشد.

گوشی iPhone 15 Pro یک مدل تقرییا کامل

انتشار اطلاعاتی بیشتر از گوشی iPhone 15 Pro اپل

طبق گزارش‌ها سری آیفون ۱۵ از جمله گوشی iPhone 15 Pro قرار است با پورت USB-C در سال ۲۰۲۳ از راه برسند زیرا طبق قوانین جدید اروپا از سال ۲۰۲۴ تمامی دستگاه‌های دیجیتال باید به پورت USB-C مجهز شوند بنابراین بدیهی بوده که سری آیفون ۱۵ را با پورت USB-C همانند گوشی‌های اندرویدی مشاهده کنیم.

در سوی دیگر تنها گوشی iPhone 15 Pro به لنز پیروسکوپی جدید با زوم ۵ تا ۶ برابری تجهیز خواهد شد. اپل در نظر دارد مدل پرو مکس سال آینده را با ویژگی‌های قابل توجه در زمینه دوربین و سخت افزار مجهز سازد. البته در سال ۲۰۲۴ تمامی گوشی‌های سری آیفون ۱۵ به لنز پیروسکوپی مجهز خواهند شد اما سال ۲۰۲۳ این چنین نیست. مدت‌ها بود در انتظار وجود یک لنز پیرسکوپی بهتر در سری آیفون اپل بودیم و گویی این امر در سال آینده محقق خواهد شد و خیلی از آن فاصله نداریم.

ناگفته نماند که سیستم عامل iOS 16 در مقایسه با نسخه‌های قبل یک سیستم عامل قابل سفارشی‌تری به حساب می‌آید؛ ویژگی که در سیستم عامل اندروید از همان سال‌های نخست انتشار شاهد بودیم اما اپل چندان اعتقادی به سفارشی‌سازی عمده نداشت. اپل با گذشت چندین سال تازه متوجه‌ شده که باید سیستم عاملی با سفارشی‌سازی تکمیل‌تر و بهتر ارائه دهد و iOS 16 همان گزینه موردنظر است.

انتشار اطلاعاتی بیشتر از گوشی iPhone 15 Pro اپل

اپل هر سال سعی دارد با افزودن ویژگی‌های جدید به محصولاتی چون سری آیفون نظر علاقمندان را جلب کند؛ همین امر هم موجب شده تا سالانه یکی از برندهای پرفروش گوشی هوشمند باشد. بی‌شک آیفون 15 پرو قرار نیست یک مدلی باشد که تمام ویژگی‌های یک گوشی اندرویدی را دارا باشد، قطعا نقایصی هم دارد و امیدواریم شرکت کوپرتینویی  بتواند با تمهیداتی قابلیت‌هایی را به‌کار گیرد که صاحبان گوشی‌های اندرویدی را هم برای خرید متقاعد سازد.

گوشی iPhone 15 Pro و نسخه مکس آن در سال ۲۰۲۳ از راه خواهند رسید که انبوهی از قابلیت‌ها را به صورت بهینه‌شده دارند. برخی ویژگی‌هایی که سری آیفون ۱۵ را به مدل‌های جذابی تبدیل خواهد کرد شامل پورت USB-C، لنز پیروسکوپی، شارژ بی‌سیم معکوس، فناوری شارژ سریع و برخی دیگر است.

امیدواریم شرکت اپل با نسل بعدی آیفون بتواند انتظارات را بیش از پیش برآورده سازد. همانطور که می‌دانید آیفون‌ها اگرچه پرفروش‌ و محبوب هستند اما در برخی نوآوری‌ها نسبت به مدل‌های اندرویدی عقب قرار دارند و انتظار می‌رود طی سال‌های آینده شاهد تکامل یافتن آن‌ها باشیم. گفته‌شده سری آیفون ۱۴ در نسخه پرو و پرو مکس ویژگی‌های بهتری نسبت به نسخه‌های ساده دارند. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید