آیفون ۱۵ پرو کلید واحدی برای تنظیم صدا و بی‌صدا کردن دارد

طبق گفته Zone of Tech، آیفون ۱۵ پرو اپل ممکن است به جای دو دکمه مجزا برای افزایش و کاهش صدا، دارای یک دکمه واحد برای تغییر صدا باشد.

این کانال متوجه شده که در فایل‌های CAD لو رفته از آیفون ۱۵ پرو تنها یک دکمه ولوم با دو پین وجود دارد. در حالی که در فایل‌های CAD آیفون ۱۵ دو دکمه ولوم با دو پین مشاهده می‌شود.

«تقریباً ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که آیفون ۱۵ پرو به جای ۲ دکمه جداگانه برای تنظیم صدا، یک دکمه LONG Unified Volume خواهد داشت. در حین ساخت کانسپت آیفون ۱۵ پرو، متوجه شدیم که اپل از ۲ پین روی هر یک از دو دکمه تغییر صدا استفاده می‌کند. اما در فایل CAD آیفون ۱۵ پرو فقط ۲ پین روی یک دکمه بلندتر برای تغییر صدا مشخص است.»

آیفون ۱۵ پرو می‌تواند متفاوت‌ترین آیفون باشد

اگر به فایل CAD آیفون ۱۵ نگاه کنید، می‌بینید که این گوشی به وضوح دارای ۲ دکمه جداگانه با ۴ پین است. مطمئناً این بدان معنی است که ما یک دکمه تغییر صدا یکپارچه در ۱۵ پرو خواهیم دید.

iPhone

این کانال همچنین معتقد است که اپل سوئیچ بی‌صدا کردن گوشی را به یک دکمه تغییر خواهد داد. با مقایسه فایل CAD آیفون ۱۵ پرو با آیفون ۱۵، متوجه دو پین برای سوئیچ قطع صدا در مدل آیفون ۱۵ پرو می‌شویم.

«کاملاً مطمئن هستیم که سوئیچ بی‌صدا کردن نیز به جای حالت بالا و پایینی که اکنون داریم، به یک دکمه فشاری تکی تبدیل می‌شود. در فایل CAD آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو به داخل دکمه‌ها نگاهی بیندازید.»

iPhone

انتظار نمی‌رود اپل سری جدید آیفون‌های خود را تا پاییز امسال عرضه کند، امل تاکنون اطلاعات اولیه زیادی از آنها به بیرون درز کرده است. انتظار می‌رود آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو هر دو دارای Dynamic Island و Ceramic Shield باشند، اما شایعات حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو دارای حاشیه‌های نازک‌تر، دکمه‌های ولوم و سوئیچ ثابت و ۸ گیگابایت رم خواهد بود.

آیفون ۱۵ پرو احتمالاً از تراشه A17 Bionic که با فرآیند ۳ نانومتری TSMC ساخته شده استفاده می‌کند، در حالی که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس با همان پردازنده A16 Bionic و ۶ گیگابایت رم عرضه خواهند شد. ظاهراً هر چهار مدل دارای درگاه USB-C و مودم 5G اسنپدراگون X70 کوالکام خواهند بود.

پیش‌بینی می‌شود که آیفون ۱۵ پرو مکس دارای لنز تله فوتو پریسکوپی برای زوم اپتیکال بهتر باشد، در حالی که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس احتمالاً دوربین عقبی با لنز ۴۸ مگاپیکسل داشته باشند.

iPhone

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید