خبرهای جدید از آیفون ۱۵

هنوز چند ماهی تا معرفی آیفون ۱۵ مانده و در حالی که ما نمی‌توانیم از آیفون ۱۴ در کشور خودمان استفاده کنیم خبرهایی از آیفون ۱۵ در حال انتشار است که طراحی متفاوت و تکنولوژی‌های جدیدی را در این گوشی نشان می‌دهد.

چند روز پیش رندرهایی از آیفون ۱۵ را به شما نشان دادیم که احتمالا یکی از شرکت‌های لوازم جانبی ساز چینی که طرح اولیه این گوشی را دریافت کرده بود این رندرها را رسانه‌ای کرد.

مشخصات آیفون ۱۵

امروز تصاویر سه بعدی از آیفون ۱۵ منتشر شده که جزئیات بیشتری از این دستگاه را به معرض نمایش می‌گذارد.

آیفون ۱۵

در این رندرها می‌بینیم که احتمالا جزیره پویا یا همان داینامیک آیلند که از آیفون ۱۴ پرو وارد گوشی‌های آیفون شده در تمامی مدل‌های آیفون ۱۵ در نظر گرفته خواهد شد.

آیفون ۱۵ پرو آیفون ۱۵ پرو پلاس

تغییری که با توجه به این رندرها مشاهده می‌کنیم استفاده از درگاه تایپ سی به جای لایتنینگ در آیفون ۱۵ است که اپل با توجه به فشارهای اروپا راهی هم جز این ندارد و باید هر چه سریع‌تر این درگاه قدیمی خودش را جایگزین کند.

به نظر می رسد اپل چیدمان کلاسیک دوربین دوگانه را برای آیفون ۱۵ استاندارد حفظ کرده و همچنان دوربین سوم و LiDAR مختص آیفون‌های مدل پرو هستند.

خبرهای جدید از آیفون ۱۵ - iphone15and15pro

عکس‌های جدید آیفون ۱۵ همچنین نشان می‌دهند که آیفون ۱۵ صفحه‌نمایش جدید 6.2 اینچی دارد که کمی بزرگ‌تر از آیفون‌های مدل پایه اخیر است.

رزولوشن صفحه نمایش و نرخ تازه سازی در حال حاضر مشخص نیست، اما انتظار داریم که در این بخش تغییری نبینیم و مشابه آیفون 14 باشند.

یکی دیگر از مواردی که احتمالا فقط برای آیفون‌های پرو وجود خواهد داشت کلیدهای خازنی است که ادعا شده کلیدهای فیزیکی در آیفون ۱۵ حذف می‌شوند و با کمک موتور هپتیک اضافه‌ای که در آیفون ۱۵ وجود خواهد داشت حس لمس و فشار کلید به کاربر منتقل می‌شود.

خبرهای جدید از آیفون ۱۵ - usb c iphone 15 15 pro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید