تمامی چهار مدل گوشی iphone14 اپل دارای نمایشگر 120 هرتز هستند

تمامی چهار مدل گوشی iphone14 اپل دارای نمایشگر 120 هرتز هستند

شرکت اپل در سال ۲۰۲۲ قصد دارد چهار مدل گوشی iphone14 معرفی کند که به عنوان مدل استاندارد، مکس، پرو و پرو مکس شناخته می‌شوند.

تاکنون شایعات بسیاری درباره این خانواده بدست آوردیم و حال به گفته Jeff Pu یکی از تحلیلگران Haitong International Securities، کوپرتینویی‌ها تصمیم دارند فاصله بین مدل‌های پرو و غیر پرو را کاهش دهند. از این رو هر چهار مدل گوشی iphone14 به نمایشگر با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز تجهیز خواهند شد و حافظه رم ۶ گیگابایتی دارند.

گوشی iphone14 در چهار مدل گزینه‌های سطح بالایی هستند

تمامی چهار مدل گوشی iphone14 اپل دارای نمایشگر 120 هرتز هستند

پیش از این انتظار داشتیم در نسل بعدی مدل‌های غیرپرو حافظه رم ۶ گیگابایتی و مدل‌های پرو حافظه رم ۸ گیگابایتی داشته باشند، اما اکنون Jeff Pu آشکار کرد که چنین نیست و همگی حافظه رم یکسانی دارند. البته بعید است در تمامی بخش‌ها مشخصات یکسانی شاهد باشیم و برخی تحلیلگران معتقدند که در بحث حافظه ذخیره سازی، دوربین اصلی و چندی دیگر اختلافی میان چهار وجود دارد.

بخصوص اینکه مدل‌های پرو دارای دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی هستند و نسخه پایه ۲۵۶ گیگابایتی دارند و در بهترین مدل ۲ ترابایت حافظه ذخیره سازی را دربرمی‌گیرند. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود اپل چه استراتژی برای سری iphone14 در سر می‌پروراند و با چگونه اسمارتفون‌هایی رو به رو هستیم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید