گوشی iphone 14 احتمالا با تاخیر عرضه خواهد شد

گوشی iphone 14 احتمالا با تاخیر عرضه خواهد شد

اگر امیدوار بودید گوشی iphone 14 یا یکی از اعضای این سری را در ماه سپتامبر بتوانید خریداری کنید، ممکن است چالشی در راه باشد و اپل نتواند همچون سال‌های گذشته در ماه سپتامبر به عرضه محصولش بپردازد.

دلیل آن این است که، طبق گزارش Nikkei Asia، تامین‌کنندگان قطعات چینی اپل به دلیل قرنطینه‌های Covid از برنامه عقب افتاده‌اند. اپل اکنون در تلاش است تا با درخواست از تامین کنندگان برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای خود، زمان از دست رفته را جبران کند، اما طبق “منابع متعدد با آگاهی مستقیم از موضوع”، ما می‌توانیم شاهد تاثیرگذاری بر برنامه تولید و حجم اولیه تولید iphone 14 باشیم.

گوشی iphone 14 با تاخیر همراه می شود

گوشی iphone 14 احتمالا با تاخیر عرضه خواهد شد

در حال حاضر، ظاهراً هر چهار مدل iphone 14 در مرحله تست تأیید مهندسی (EVT) هستند و اگر طبق برنامه بودند، تا پایان ژوئن این مرحله را انجام می‌دادند، اما طبق گزارش‌ها حداقل یک مدل حدود سه هفته عقب‌تر است.

بر اساس این اخبار، به نظر می‌رسد باید در خرید گوشی آیفون 14 پیش خریدی داشته باشید، زیرا احتمال مشکل در تامین تقاضا به وجود بیاید. با این حال، ممکن است این اطلاعات اشتباه باشد یا اپل بتواند زمان از دست رفته را جبران کند. در غیر این صورت اتفاق خاصی نیست اگر چند هفته دیرتر گوشی را دریافت کنیم.

سری iphone 14 اپل قطعا نسبت به نسل پیشین قیمت بیشتری خواهند داشت.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید