گوشی iPhone 14 Pro اپل به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تجهیز می شود

گوشی iPhone 14 Pro اپل به دوربین 48 مگاپیکسلی تجهیز می شود

تاکنون شایعات بسیاری درباره سری iPhone 14 اپل دریافت کردیم و حال به تازگی اطلاعاتی پیرامون گوشی iPhone 14 Pro منتشر شد. در آخرین گزارش انتشاریافته از سوی TrendForce، اپل قصد دارد برای نسخه پرو iPhone 14 از دوربین عقب ارتقایافته بهره گیرد. این سومین باری است که اپل تصمیم می‌گیرد ارتقا دوربینی را برای گوشی iPhone خود در نظر گیرد.

بنابراین اگر خبر صحت داشته باشد، باید شاهد ارتقا بزرگی باشیم. این احتمال وجود دارد که اپل برای ارائه فیلمبرداری 8K بر روی مدل‌های پرو خود به وضوح بالاتری نیاز داشته باشد، اما بسته به صحنه، آن‌ها نیز با رزولوشن‌های مختلف فیلمبرداری خواهند کرد.

گوشی iPhone 14 Pro با دوربین پروضوح همراه است

گوشی iPhone 14 Pro اپل به دوربین 48 مگاپیکسلی تجهیز می شود

یک پرتره یا یک منظره می‌تواند از مگاپیکسل بیشتری استفاده کند، در حالی که یک عکس در نور کم می‌تواند در نهایت به۱۲ مگاپیکسل تبدیل شود. مینگ چی کو تحلیلگر برجسته صنعت بارها بیان داشت اپل در iPhone 14 Pro از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد و همچنین اعلام نمود iPhone 15 نیز به لنز پیروسکوپی مجهز خواهد شد.

درباره طراحی نمایشگر گوشی iPhone 14 Pro نیز گزارشی وجود دارد مبنی بر اینکه طراحی به صورت حفره بیضی شکل درخواهد آمد و درون آن یک حسگر فیس آیدی و یک حسگر دوربین تعبیه خواهد شد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید