تحلیلگران صفحه نمایش به شایعات Face ID زیر نمایشگر iPhone 14 Pro دامن زده‌اند

تحلیلگران صفحه نمایش به شایعات Face ID زیر نمایشگر iPhone 14 Pro دامن زده‌اند - iphone 14

دیروز رندرهایی از iPhone 14 Pro  به بیرون درز کرد. فاش شدن غیرمنتظره iPhone 14 Pro این خبر را با خود به همراه داشت که به نظر می‌رسد اپل در حال کار بر روی حذف ناچ آیفون است. برای تحقق این امر، اپل باید سنسورهای Face ID را در زیر صفحه نمایش قرار دهد و اکنون یک تحلیلگر صفحه نمایش اعلام کرده که این امر ممکن است در آینده تحقق یابد.

راس یانگ، تحلیلگر در توییتر از ادعاهای خود مبنی بر قرار دادن Face ID در زیر نمایشگر iPhone 14 Pro و مدل‌های دیگر خبر داده و می‌گوید این چیزی است که برای اولین بار در ماه ژوئن پیشنهاد شد. همچنین به نظر می٬رسد که  باید پیکربندی مشابهی برای آیفون های ۲۰۲۳ داشته باشیم.

iPhone 14 Pro با این حال، یانگ همچنین اشاره کرد که Face ID زیر پنل هنوز نهایی نشده است، چیزی که اپل باید قبل از عرضه در سال آینده بر آن غلبه کند. این موضوع همچنین می‌تواند به این معنی باشد که برنامه‌های اپل کاملا از پیش تعیین شده است و در صورت بروز نکردن مشکلی، باید طبق برنامه پیش برود.

Super early iPhone 14 (Pro Max) renders leak, shows Apple will drop the  notch for a punch hole - Gizmochina

طراحی جدید بدون ناچ، همانطور که دیروز فاش شد، بلافاصله باعث شد آیفون 13 یک هفته قبل از معرفی آن به نظر قدیمی برسد. این موضوع برای اپل بسیار مفید است و جالب خواهد بود ببینیم آیا در هفته‌ها و ماه‌های آینده بیشتر در مورد این خبری خواهیم شنید یا خیر. آیا فاش شدن رندرهای iPhone 14 Pro شما را از خرید آیفون 13 منصرف کرده است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید